Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit szóltok a jelenleg letölth...

Mit szóltok a jelenleg letölthető Win8-hoz? És szerintetek érdemes letölteni egy Acer Aspire 5742G-re?

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.Érintőképernyőn érdekesebb nekem kicsit úgy tűnik mintha egy GPS-t kezelnék.Kinek a pap....
2012. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tesztelni érdemes, használni fő rendszerként nem. Nekem sem tetszik. Szerintem a Vista után ez lesz a legnagyobb bukás. Egyedül a tablet piacán lesz elterjedt, asztali gépeken kizártnak tartom. Windows 7. Nem kell más.
2012. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg az lenne ha végre lejön, hogy hogyan lehet azt megoldani, hogy két oprendszer legyen?
2012. okt. 5. 21:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik,ez a metro kezelő felület valami borzalom.


Végülis alapvetően nem lenne ez olyan rossz,a különböző Linux operációs rendszerek is hasonló irányba indultak el,miszerint a klasszikus alkalmazás indító (start) menüt le cserélték ilyen egész képernyőt beborító ikon halmazra amik kategóriákba vanak szedve.Linux-on még türhető,mert jól néz ki és tényleg egész kényelmes még asztali gépen is használni.Elfogadható.Hasonlót eltudnák viselni Windows-on is.Nem vágyok rá,de ha már ebbe az irányba indult az MS is,inkább a Linux-t koppintották volna le.A Metro kezelő felület egyszerűen ocsmány és rendkívül kényelmetlen használni.Tableten és érintő képernyős monitorral biztos jó használni,megvan a maga előnye.De asztali gépre nekem személy szerint nem kell főleg még fejlesztik a Windows 7-et.Ezért senkinek nem is ajánlom asztali gépre,laptopra.Inkább Win 7.Windows 9-re hátha észhez térnek ennek meg örüljenek akik a képernyőt kaparásszák egér és billentyüzet helyett.


Szerintem is bukás lesz,csak azt nem értem az MS hogy nem látja ezt,mert látszólag foggal körömmel ragaszkodik a Metro-hoz.A Win 8 első bétáiban még ki lehetet cselezni és vissza hozni a régi start menüt.De végül ezt is kivették belőle,gyökerestől kitépték a start menüt a rendszerből annak ellenére hogy mint felhasználók,mint fejlesztő cégek egyaránt rossz véleménnyel vannak a Metro-ról.Nem értem az MS mire alapozva hisz ennyire a Metro szükségességében,sikerében...Minden esetre eddig engem nem győzött meg hogy kell nekem.

2012. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 algopirin ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szolokhoz, kipróbáltam nem tetszik macerás meg nyögvenyelős rajta minden.

Tabletre meg érintőképernyőre lehet hogy van létjogosultsága de oda meg nem windowost használnék mert csak, pc-n dolgozni és úgy minden másra használni napi szinten szerintem alkalmatlan így ebben a formában.

"hogy hogyan lehet azt megoldani, hogy két oprendszer legyen?"

Nem bántásból de szerintem ha ilyen gondod van akkor nem kell az neked hidd el csak szívni fogsz vele.

2012. okt. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

láttom Nagyon nem kedvelitek :S

Amúgy másgépen megtudom csinálni a kétop.rendszert csak ezen nem....

2012. okt. 6. 08:31
 7/10 ToKoStOJÁs válasza:
Hát nekem meg tetszik. Egyébként a 8-be egy az egybe benne van a 7 is. Szóval ha a hetet szereted, akkor már nem mindegy? A laptop aksija pl. sokkal tovább bírja, ment a régi hetesen. Gyorsabb, sokkal gyorsabbnak érzem. A Metro felület nekem tetszik. Meg kell szokni, egy gombnyomás az átváltás a 7-re, de egyre ritkábban használom. Szerintem, ha teheted próbáld ki. Tetszeni fog. Sokan abból inulnak ki, hogy a vista is szar volt. Eleve úgy állnak hozzá, hogy biztos szar a 8 is. Látnak valami újítást, egyből fikázzák. Nem tudják, hogy valami azért új, mert új. Nem kellene hasonlítgatni semmihez.
2012. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik! Az első pár napban még érdekes volt,hogy húúú de jó sporthírek,időjárás stb. Sok azelőtt használt programomat nem bírja futtatni(kompatibilis módban sem), ráadásul elég instabil. Valamikor nem akar elindulni sem rendesen. Telefonon és tableten még tűrhető is lehet, de asztalin nem ajánlom. Holnap megy vissza a 7.
2012. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tam623 ***** válasza:

Nekem tetszik, pedig semmilyen érintőképernyő nincs a notebookomban!

Az új Startképernyő kezelését meg kell egy kicsit szokni, de egy idő után jobban használható mint a Start menü. A Windows Áruház zseniális, egyszerűen lehet telepíteni appokat, nincs a régi installálási vacakolás.

És ott van a normál desktop is teljes mértékben, mint a Win7.

2012. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Annyiba változik a dolog, hogy veszek a géphez úgynevezett touch kit-et vagyis érintős lesz. Így mi a véleményetek??
2012. okt. 29. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!