Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul az USB újratelepítés...

Nem indul az USB újratelepítés után, milyen Driverek kellenek?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy drivereket kell ilyenkor feltenni, de fogalmam sincs milyet, hogy, és honnan szedjem le...

2012. okt. 5. 21:03
 1/10 MaXXeGee ***** válasza:

Hát az USB port, pont egy olyan dolog, amit nem kell telepíteni. Maximum az USB porton csatlakoztatott eszközt.

És igen, természetesen újratelepítés után a drivereket is telepíteni kell, az eszközök gyártójának oldaláról, az operációs rendszerednek megfelelő driverek letöltésével/telepítésével tudod orvosolni a problémát. Laptop/notebook/netbook esetében egyszerűbb mert minden egy helyen van. Asztali pc esetében az Aida64 nevű program segít kideríteni, hogy mi van a gépedben.

2012. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

rohadtul idegesít, még így sem tudom mi a francot kell csinálni... eléggé retardált vagyok, türelem kell hozzá>.< Bedugom az eszközt, telepíteni akarja, de egyiket sem tudja telepíteni: A telepítés sikertelen!

Nagyon fontos lenne holnapig rátenni a telefonomra valamit , és egyszerűen nem akarja feltelepíteni. Illesztőprogramot nem találtam megfelelőt, meg amúgy is magától kéne mennie... nem kéne ilyenekkel szarakodni, elvileg.

2012. okt. 5. 21:13
 3/10 MaXXeGee ***** válasza:

Ez nem így van. Képzeld el, hogy van millió féle illesztőprogram, a millió féle USB-n csatlakoztatható eszközhöz. Ha mindegyiket tartalmazná a Windows telepítő, akkor vagy 100 DVD lenne maga a win setup. Teljesen feleslegesen.

Ne menjünk bele mélyebben. Írd le a telefonod pontos típusát, én meg linkelek hozzá illesztőprogramot.

2012. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

samsung star 2 (S5260)

nekem az előző gépem mindegyiket feltette illesztőprogram nélkül :\

Én nem értek ehhez...

2012. okt. 5. 21:26
 5/10 MaXXeGee ***** válasza:
És milyen operációs rendszer van a gépeden ? ;)
2012. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MaXXeGee ***** válasza:

[link]


Innen töltsd le a Samsung KIES 2.0 alkalmazást, telepítsd fel, majd dugd rá a telefonod a gépre

(Telepítés közben ne legyen csatlakoztatva)

2012. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Windows XP

Laptop: Dell Inspiron 6400

2012. okt. 5. 21:34
 8/10 A kérdező kommentje:

feltettem, csatlakoztattam: Ismeretlen hiba...

Nem fog megfelelően működni, mert nem lett normálisan telepítve...

2012. okt. 5. 21:54
 9/10 A kérdező kommentje:
A hardvert nem lehet telepíteni... váááh,ezen behalok O_O
2012. okt. 5. 22:07
 10/10 MaXXeGee ***** válasza:
Az meg az xp okossága, mert megpróbálta már egyszer telepíteni, és megtartja a hibás telepítési információkat. az eszközkezelőben az USB pontot kiválasztod, jobklikk és egyesével eltávolítod az összeset, majd ujraindítod a gépet, és elkezded egyenként bedugdosni az usb-s eszközöket .. (hátha )
2012. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!