Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen JÁTÉK felvevő programok...

Milyen JÁTÉK felvevő programokat ismertek? Mert fel szeretném venni a gta san andreast! Fraps, Bandicam, xfire, hypercam, ezek kilőve!

Figyelt kérdés
Én nemtudom de csak nálam van ez hogy PL: elindítom a bandicamot vagy valamelyik video felvevőt és Nemtudom miért van ez hogy 1 Ha játék közben vagyok és felveszi a játékot akkor maga a játék MIÉRT akadozik?ÉS akár milyen méretre vettem akadozott Most is felvettem a Gta sant és akadozott a játék miért? Van olyan amikor képernyőn akarom felveni a dolgokat és a videó amit felvettem az is akadozott! Vagy valamit be kell állítani?

2012. okt. 9. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyenge hozzá a géped. Régi gépre nem való realtime videófelvevő...
2012. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,de nekem nem régi a gépem tavaly vettem.....Lehet a videó kártyával van a gond? Mert Nvidia Gforce MX 4000 VAn! De te akkor milyen felvevő programot ajánlanáld?
2012. okt. 13. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tavaly vetted, attól még lehet gyenge a gép. Az MX4000 egy belépőszintű VGA volt 8!!!! éve. Most max netezni jó, erre a VGA-ra nem hiszem hogy lenne játékfelvevő ami ne szaggatna, hiszen felsoroltál négyet, ami nem jó, tehát a többi sem lesz az, mivel a FRAPS az egyik amelyik alig terheli a gépet. Ha az szaggat akkor az összes fog. Sajnos...
2012. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Frapsat Ki próbáltam vagyis hhhh használni nem tudtam vagyis nem tudom felvenni vele mert nagyon sokat hallodtam hogy a fraps 10 MÁSODPERC i giga! És én nem 10 másodperceket henm 1 órásakat akarok! És ha most tudnám a frapsat használni mármint tudnék felvenni vele akkor az 1 óra az 60 GB lenne nem tudom de akkor is NEKEM ANNNYI HELY NICSEN A GÉPEN! És enyi....De szerintem nem szaggatna az csak hát nemjó mert brutális fájlméretei vannnak!
2012. okt. 14. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért van brutális fájlmérete, mert így "fogyaszt" a legkevesebbet a gép erőforrásaiból és ezért írtam, hogy ez a legkevésbé megterhelő a gépnek. Ha ez is szaggat akkor reménytelen. Van olyan, amelyik kicsi fájlokat készít, de ahhoz sokkal erősebb gép kell, mert azért kicsi a fájl, mert közben konvertálja is. Ehhez pedig erős gép kell...
2012. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!