Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem játsza le a youtube...

Miért nem játsza le a youtube a videókat?

Figyelt kérdés
Most telepítettem újra a winchestert, úgy, hogy a régi fájlok: film, képek, zene rajtamaradt. Ha youtube-on nézek videókat, néhánynál a videó közepén egy fehér forgó kör jerlenik meg (mint mindegyiknél), aztán meg egy másodperc múlva fekete lesz a youtube klip. Tehát semmi sem látszik. Se hang, se kép.

2012. okt. 16. 20:34
 1/3 A kérdező kommentje:

Ha "kevert" módban telepítettem fel a winchesterre a rendszert, akkor a régi kódekeknek rajta kellene maradnia az egyik mappában. És le kellene játszania minden youtube videót. Nem?


Dokuments and settings így néz ki: All users, All users.windows, Default users, Default users.windows, Rendszergazda, Rendszergazda.PC név.

2012. okt. 16. 20:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen a youtube szervere haldoklik, legalábbis mindenkinél gondok jelentkeznek. Most pl el sem érhető.

Amúgy ezenkívül driver probléma lehet, ha nem áll helyre.

2012. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. okt. 19. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!