Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az új MSN-nél (2009) hogy...

Az új MSN-nél (2009) hogy lehet rájönni hogy valaki rejtve van, vagy tényleg lelépett?

Figyelt kérdés
A régebbinél (2007 és 2008) lehetett tudni hogy ha rejtve van akkor az egyik helyen az emberke zöld volt, ha kijelentkezett akkor meg szürke (már nem emlékszem melyik, de talán az amelyiknél többen lehet beszélni egyszerre).Itt meg mindig csak ugyanarra a 2-re lehet rákattintani. Van MSN Discovery-m is és tudom hogy azzal is meg lehet nézni hogy éppen fenn van-e de nekem eddig nem sikerült...
2009. aug. 7. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ráírsz az illetőre, akkor valószínűleg nem írja azt, hogy majd csak akkor kapja meg, ha legközelebb kapcsolódik.
2009. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt így konkrétan nemtudom megmondani, de belehet állítani (vagy alapból be van nemtudom), hogy jelezzen ha a partner beszélgetés közben kijelentkezik, ha valóban kijelentkezik felugrik az ablak, ha csak rejtettbe lép akkor nemjön fel az ablak.

Még megfigyeltem azt, hogyha csak rejtettbe lép akkor az eseménynapló ezt nemjelzi, tehát ha te ugylátod nincs fent de az eseménynapló nem írja, hogy kijelentkezett valószínűleg rejtve van az illető.

2009. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!