Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri-e már most Windows...

Megéri-e már most Windows 8-ra váltani?

Figyelt kérdés

Gyorsabb-e? A legtöbb program működik-e rajta?

Szoktam játszani, videót felvenni, vágni, effektelni, Logic3 TopDrive GT (PSU448)-as komránnyal játszani (win7es driver van), meg ezeket tanulni. Sőt zenét hallgatni, filmetnézni, szervereket futtatni (mc server, WAMP, FTP, Fájlmegosztás), és XBMC-t is használok, azért, mert telefonnal lehet irányítani, meg szép :)


Ezeket ezután is fogom tudni csinálni? (Szerintem igen, de fő a biztonság :) )


2012. okt. 21. 11:00
 1/7 Komplikato ***** válasza:
100%

Szerintem amit felsoroltál most is menne mind, kérdés, hogy hülyét kapsz a Metro felülettől vagy sem? (Bár ügyesek ki tudják iktatni.)

Amúgy nem annyira viccből minden OS-nél szoktuk javasolni az Service Pack 1 megvárását. :)

(XP-nél ez sem jött be, mert ott SP2 előtt gáz volt.)

2012. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Igen Érdemes.A Windows 8-Alapból minden drivert felismer.. ha rádugsz egy wifi-t vagy valami mást egyből felismeri.

ez mellet gyorsabb,szebb,jobb,megbizhatób, és minden program megy rajta rendesen...

2012. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát probáld ki
2012. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A játékokkal előfordulhatnak gondok, szóval én maradnék a Win7-nél.

G.

2012. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szerintem akkor kerítek valahonnan 30 gb-ot vagy egy winyót oszt 2 oprendszerrel :D ha nem tetszik visszacsinálom, csak nincs kedvem rendesen váltani, mert pár hete tettem újra a gépet, oszt nem csak telepíteni akarok az október maradék részében :D


Annyire csak nem lehet rossz a metro :D

Gnome-ot meg Untity-t is használtam már, ez is megszokom valahogy :D


mégvalaki? esetleg van-e valakinek tapasztalata a sebességgel?

2012. okt. 21. 13:41
 6/7 anonim válasza:

Szia! sokkal gyorsabb pl a bekapcs, kikapcs rajta, hibernálás meg ilyenek. Elvileg a játékokhoz is hozzádob pár fps-t bár azt nem teszteltem:


[link]


Itt egy link pár fontosabb dologról. Nos a metro felület idegesítő mert érintőre lett kitalálva de sokkal szebb is jobbak az ikonok és aero nélkül is látványos. Ha hozzászoksz akkor jó lehet. Ha nem eredetiről van szó akkor meg macerásabb eredetivé tenni, de már az is megoldható. sztem is csak második oprendszerként tedd fel. Ha stabilitás meg sebesség őrült vagy akkor érdemes de ha van 1 eredeti windows 7-ed azt semmiképp nem éri meg leváltani.

2012. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gyereket, ez fasza :)


Olyan gyors :D A metro (már nem az a neve, de m1) meg egész jó! Sokkal rosszabbra számítottam :D

Megérte :) Most jönnek a játékok, programok :D Meglátjuk!

2012. nov. 1. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!