Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » F1 2012 miért nem menti az...

F1 2012 miért nem menti az állást?

Figyelt kérdés
Először automatikus mentésen volt eljutottam kanadáig mentett kiléptem. Beléptem újra és kezdhettem újra bahreintől átállítottam már manuálismentésre de itt is ugyanaz történik új karriert kezdtem tegnap de ma megint bahreintől kell folytatnom az előző csapatommal.

2012. okt. 21. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Bejelentkezel az offline vagy online profilodba amikor elindítod a játékot?
2012. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak belépek a játékba ez nekem kimaradt.
2012. okt. 21. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor elindítod a játékot valami ilyesmit ír ki ( bocs nem tudom most a gépemen ellenőrizni, lehet nem így van betű szerint ): "Do you want to sign into your profile? Without it your carrer's progress won't be saved". Lehet készíteni offline vagy online profile-t.
2012. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sejtem mire gondolsz de nálam csak egy "press start" van és már is benn vagyok a főmenübe
2012. okt. 21. 12:37
 5/6 anonim válasza:
lekell tolteni a Patch 2 -t es jo lessz
2012. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi ez a megoldás már rájöttem én is :)
2012. dec. 3. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!