Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Epsylon3 féle Jelly ROM-nál...

Epsylon3 féle Jelly ROM-nál miért van az, hogy már a határ közelében elmegy a hálózat? Választani sem tudok még manuálisan sem, és nem is talál T-mobile-os hálót?! Az előző WIUI-nál (GB) semmi gond nem volt.

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
CyanogenMod, mi? JB gondolom még elképesztően bétaverzió.
2012. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, CM. De pl. a CM9-el (ICS), el sem indult, bootnál megállt. a CM7-ből meg rengeteg beállítási lehetőség hiányzik számomra.
2012. okt. 22. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen teló pontosan? Nekem CM7.2-vel a DEFYom tökjól megy, stabil és én abszolút nem hiányolok semmi beállítási lehetőséget. ICS volt fent, JB-t még nem próbáltam, de szerintem nem is fogom.
2012. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is defym van. főként a kinézet beállításai tűnnek kevésnek. nem tudom hogy a 7.2-ben mennyi változás volt. a WIUI-s rendszerrel nekem is nagyon stabil volt, gyors is, de azt gondoltam egy újabb még jobb lesz, de ilyen alap problémák vannak, mint a telefonálás.
2012. okt. 22. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!