Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xubuntu vs Lubuntu vs Mint?...

Xubuntu vs Lubuntu vs Mint? Melyiket rakjtam fel?

Figyelt kérdés

Kiszeretnék próbálni a más disztrókat is az Ubuntu-n kívűl és most ezek között vacillálok :)

Egyébként a gépem: Intel Pentium e6500 2.93ghz (4ghz-re felhúztam), 2GB RAM, a többi nem számít :)



2012. okt. 23. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen bármelyik mehet.

Felhúzni nem érdemes a gépet, nehezebben fog hűlni és rövidebb ideig fog működni.

2012. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó hűtés van a procin még ha 100% pörög akkor se megy 40C fölé :)

Egyébként most nagyon megtetszett a Peppermint OS, a Chrome OS-hez hasonlóan ez is a "felhőben" működik és marha gyors! Most azt rakom fel aztán később választok a 3 közül.

Köszi a választ ment a +!

2012. okt. 23. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló jószág a Joli OS. Egy időben játszottam vele kicsit, de nem igazán felelt meg az igényeimnek.


Ha viszont semmi másra nem kell a gép csak internetezésre, akkor nagyon jó választás lehet, mert szép is, gyors is, és szintén felhő alapú.

2012. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!