Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Winrar-nál próbáltam megnyitni...

Winrar-nál próbáltam megnyitni egy fájlt de ezt írta ki:next volume is required aztán össze omlik az egész pedig kiválasztottam hogy hová akarom tenni a merevlemezre. Na szóval miért van megoldás erre?

Figyelt kérdés
egyébként megnéztem a fájl tulajdonságaiban és azt írta ki hogy 14% a volume.Egyáltalán mi ez a volume?
2012. okt. 23. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Darabolt fájlról lehet szó, amiből te csak 1 darabbal rendelkezel. A megnyitáshoz és használathoz az összes darabra szükség van, azonos mappában kell lenniük, és annyi hely szükséges a rendszerpartíción a kibontáshoz amennyit foglalnak.
2012. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha..kösz de leirnád pontosan mi szart csináljak én ezt ****** nem vágom XD Lépésről lépésre vagy vidi vagy valamit lőkjé már be THANKS
2012. okt. 23. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez videó. Amit te ki akarsz bontani ahhoz több rész kell. Neked csak egy van. Le kéne tölteni a többit is és akkor ki tudod bontani...
2012. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz már meg is találtam kicsit furcsáltam is hogy 48mb
2012. okt. 23. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!