Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új gépem van, és a Minecraft...

$tinson kérdése:

Új gépem van, és a Minecraft a régin tök jól működött de most ezt írja: Error: Could not create the Java Virtual Machine Error: A fatal exception has occurred. Program will exit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ebben a pillanatban tettem rá a Javát, frissítettem is vagy 12-szer, tettem rá 32 és 64 biteset is, de mindig ezt írja...

Utána olvastam itt is, azt írták, hogy frissítsem a vinyónak az illesztőprogramját, azt is megcsináltam de így is semmi! Segítsetek kérlek!



#hiba #Minecraft #új gép #Java Virtual Machine Error
2012. okt. 28. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ennek tobb oka lehet. Sajnos.


pl.

- keves RAM/java rosszul foglalja le

- rossz java verzio

- hibas program (jatek)

- jatek modok


Elsöként ajanlanek egy kis pucolást, mert az sosem árt. Sejtem windowstt hasznals, ugy irok.

A "Programok telepitese es torlese" menuben tavolits el minden javat, elobb az ujabb verziokat utana a regebbit, ezzel kiirtod az esetlegesen hibas javat.

Ha Windows XP-t hasznalsz akkor neked 32bites java kell, ha vista akkor win7 kell :), ha vista/win7 akkor a "számítógép tulajdonságai"nál nézd meg hogy 64bites-e a rendszered, ha az akkor 64-es javat ajanlok, ha nem akkor 32bites


Modok: Ha van inditod a MC-hez akkor ott be kéne pipalni a force upcate-t az elvileg rendberekja a minecraftot, gyari valtozatot kapsz.


Indito: lent írom



linkek


Java7 [link]


Jobb kozépen van két kék gomb, azok kellenek.


JRE vagy JDK?

Ált. elég a JRE, az futtat mindent, a JDK tartalmaz fejlesztö eszkozoket is. Ha Android SDK, Azureus(Vuze), Eclipse, egyeb java fejlesztot hasznalsz akkor tudod hogy JDK kell. ;)


[code]

Ezt szoktam inditokent hasznalni: Minecraft-indito.bat néven mentsd el.

---Ez alatt másold---

rem lefoglal 512MB memoriat, 768MB-ig terjeszkedhet, alt. eleg

java -Xms512m -Xmx768m -cp "%APPDATA%\.minecraft\bin\*"; -Djava.net.preferIPv4Stack=true -Djava.library.path="%APPDATA%\.minecraft\bin\natives" net.minecraft.client.Minecraft Becenév------

rem megall, hogy lathasd a hibakat, ha kileptel akkor gombnyomassal be tudod zarni.

rem amig megy a jatek ne zard be mert viszi magaval a jatekot is

PAUSE


[/code]

2012. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

elszurtam


Amugy barmilyen neven elmentheted, csak .bat vagy .cmd legyen a vege.

Csak jegyzettommbel vagy hasonloval.

WinXP-hez van(32bit), de elvileg mennie kell 7-en is (32-64-bit)


--- A kovetkezo sortol masold ---

@echo off

title "Minecraft indító"

rem lefoglal 512MB memoriat, 768MB-ig terjeszkedhet, alt. eleg

java -Xms512m -Xmx768m -cp "%APPDATA%\.minecraft\bin\*"; -Djava.net.preferIPv4Stack=true -Djava.library.path="%APPDATA%\.minecraft\bin\natives" net.minecraft.client.Minecraft Becenév------

rem megall, hogy lathasd a hibakat, ha kileptel akkor gombnyomassal be tudod zarni.

rem amig megy a jatek ne zard be mert viszi magaval a jatekot is

PAUSE

---Ez a sor mar ne legyen benne ---

2012. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget mostmár működik!
2012. okt. 30. 14:15
 4/13 eckiiii válasza:
51%
"Modok: Ha van inditod a MC-hez akkor ott be kéne pipalni a force upcate-t az elvileg rendberekja a minecraftot, gyari valtozatot kapsz." ezt hol tudom megcsinálni? mert nekem sem indul a minecraft leszedtem már a 32 bites javat frissítettem mindent de mégsem indul :/
2012. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Olyasmire keress, hogy minecraft launcher anjocaido.

Elinditod es lesz egy olyan beallitas.

2013. máj. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A korrektseg kedveert:

Elneztem, nem memoriat foglalt(virtual machine heap), csak JAVA, virtualis gepen fut, azt nem tudta rendesen elinditani.

Amit fent irtam azok altalanos segitsegek JAVA es Minecraft temaban.

2013. máj. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kimaradt:

Forditas:

Hiba: Nem tudom letregozni a Java Virtualis Gepet.

Hiba: Vegzetes hiba tortent. A program kilep.

----


A vegzetes hiba "nem vegzetes" csak egy problema folytan leall a progi.


----


Ma du. 7 to"l ejjel 11-ig modoltam a MC-ot, sok ilyen hibat kaptam. A jart es az inditot buheraltam.


Ebben az esetben maga a Java nem indult el. Hibas jar, rossz LWJGL es hibas parameterek okozta'k, eleg ha az egyik hiba all fent es jon a vegz.hiba.


Ha ilyen a hibad akkor a menteseken kivul torolj minden MC cuccot, majd force update.

2013. máj. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Átirányítottam ide pár kérdést, azokra itt fogok válaszolni, mint Minecraft-, Windows-, .bat/.cmd fájl és JAVA-guru.
2013. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én meg próbáltam mindent amit a válaszodba leírtál de nem működött úgy se.Esetleg elárulnád hogy neked meik művelettel sikerült?
2013. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 cornetto válasza:

nekemm sikerult azzal hogy be kell linkelni a jegyzettombe hogy:

@echo off

title "Minecraft indító"

rem lefoglal 512MB memoriat, 768MB-ig terjeszkedhet, alt. eleg

java -Xms512m -Xmx768m -cp "%APPDATA%\.minecraft\bin\*"; -Djava.net.preferIPv4Stack=true -Djava.library.path="%APPDATA%\.minecraft\bin\natives" net.minecraft.client.Minecraft Becenév------

rem megall, hogy lathasd a hibakat, ha kileptel akkor gombnyomassal be tudod zarni.

rem amig megy a jatek ne zard be mert viszi magaval a jatekot is

PAUSE

elmentettem es most megy 1.3.1 en,habar 1.5.2 est akartam

2013. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!