Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alig fut a GTA 4, pedig elég...

Dikk kérdése:

Alig fut a GTA 4, pedig elég jó gépem van, megoldás? Többi lent

Figyelt kérdés

A gépem: ASUS ATI RADEON HD 5850 1GDDR5

INTEL CORE I5 2310 2.90 GHZ 6MB CHACE

4GB DDR3 RAM

USP 5550 500W TÁP


A játékot 1920x1080 ban futtatnám maxra feltolva az értékeket, de az árnyékot igy sem engedi. Eléggé laggol, és gyakran összeomlik a videokártya (vizszintes barna csíkok és a gépet ujra kell indítani)

Ha jobban kihúzom a kártyát a vezérlőprogramjában akk egy ideig jó,aztán megint összeomlik.

Valaki tudna megoldást? Szerintem ilyen géppel maxon simán kéne menni nem?



2012. okt. 31. 21:49
1 2
 1/11 Direttore ***** válasza:
A megoldás az, hogy nincs megoldás... A hiba nem az ön készülékében van. Ez nem vicc...nagyon elbaltázták a GTA4 grafikus motorját.
2012. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, de csak én gondolom azt hogy az én gépem jó 2012 végén, vagy már elavultnak számít?
2012. okt. 31. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, elég jó bár az 5000-es szériájú videókártya kicsit régi, de nem rossz.
2012. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rosszul van optimalizálva a GTA 4 PC-re,így még erős gépeken is felléphetnek ezek a hibák.Csináltak hozzá egy patchet,azt kell letölteni ami állítólag kijavítja ezeket a hibákat
2012. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, mert nekem az 1.6-os patchem van, de patch nélkül meg azt csinálja h megnyomok egy billentyűt, és beszaggat, hogyha nem csinálok semmit akkor jó , tehát nyomásra szaggat
2012. okt. 31. 22:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Ugy tudom az meg azért, mert ezt eredetileg xboxra meg ps-re irták, és utána egy gagyi prorammal átvitték pc-re, és ez is iszonyuan sikeredett
2012. okt. 31. 22:49
 7/11 Valor ***** válasza:

Tisztázzuk a dolgokat: A GTAIV egy ritka szarul sikerült port. Az 5850 már kissé elavult videókártya, nekem is olyan volt, nem is nagyon szerette a GTAIV-et. Ha összeomlik a géped a VGA OC miatt, akkor hagyd abba azonnal a túlhúzást, mivel az instabil rendszer veszélyes dolog, akár alaktrészkárosodás is lehet a vége. A vanilla GTAIV FHD-ban max grafikán való normális futási sebességéhez én egy i5 2500K-t 4GHZ-re húzva, egy Radeon 7850 OC vga-t, és ami legfontosabb, egy Marvell vezérlős SSD-n értem el, 8GB Ram mellett.


Egyébként a két konzol grafikája egy medium-os PC-s beállításnak felel meg, a PC-n kimaxolt GTAIV grafikája köröket ver a konzolokéra, nem mellesleg ugyebár a két fő konzolon nem valami gyakori a natív FHD-s leképezés, általában skáláznak igen.

2012. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kössz, de amugy én arra gondoltam hogy kevés az az 500w táp, mert amikor kicsit kihúzom az értékeket, akkor a hűtést is felveszem, és ekkor ugye többet fogyaszt, és jön is az említett probléma
2012. okt. 31. 23:09
 9/11 A kérdező kommentje:

Az én procim játék közben egyáltalán nem ugrik magasra tehát

szerintem az birja még.

Amugy ennek a2310-nek az az extrája h van benne egy integrált VGA

2012. okt. 31. 23:11
 10/11 A kérdező kommentje:
Az 5850-et én egy éve vettem, szerintetek már akkor is öreg volt? 60000-ért asszem
2012. okt. 31. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!