Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlenül gyorsformáztam a...

Véletlenül gyorsformáztam a 2tb-os winyómat. nfts-ről fat32-re. nem írtam még rá semmit. vissza lehet valahogyan állítani? partició bejegyzésekhez befűzni valamit?

Figyelt kérdés

#HDD #formázás #opartició
2012. nov. 2. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ez: [link]


Ha nem akkor a fájlokat egyesével visszaállítani, de az sokkal macerásabb: [link]

2012. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik jó partíció managerrel konvertáld át, nem tart sokáig. (pl. Easeus)
2012. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt nem konvertálni kell, hanem adatot menteni. Nem ugyan az!
2012. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a srgítséget.

én is megtaláltam az testdrive leírtást hát meg is csináltam, de nem teljes a leírás én meg nem értek anyira a progihoz és kicsit megzavarodot a progi, mert az ntfs particiót fat32-nek látta, gondoltam átformázom vissza ntfs-re és akkor már a progi is jól látta így hát kiirattam vele a partició táblát, de nem lett jó mert minden üres.

az adatok megvannak mert semmit nem tettem a winyóra én nem kisérletezgetem többet ezzel, hanem fogom és átbackupolom a gtedata-val lehet lassú, de legalább biztos 100%ig mert már használtam meg legalább töredezett mentes lesz majd minden :)

lehetett volna roszabb is úgyhogy nem megyek a falnak, mentem ami menthető.

2012. nov. 2. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy a GetDataBack mellé kell egy másik 2TB-os HDD is!!!
2012. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!