Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért frissit majdnem minden...

Mért frissit majdnem minden kikapcsolásnál a Windows 7?

Figyelt kérdés
Két nap alatt eddig 3 kikapcsolásnál frissítette magát a WIN 7!

2012. nov. 3. 15:07
 1/7 Komplikato ***** válasza:
Ha friss a rendszer, akkor ez alap. ha nem, akkor jó kérdés.
2012. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kapcsold ki ha nem kell,főleg ha nem eredeti az oprendszer.
2012. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Karesz6969 ***** válasza:

Ha nem eredeti, nem is frissül...ill. bizonyos esetekben gond nélkül de ezt most nem írom ide le:-)


Az lehet, hogy nincs még meg a kellő számú frissítés a jelenkori időhöz mérten és addig tolja rá a frissítéseket ameddig talál újakat. Nincs ezzel semmi gond sem. NE kapcsold ki, ez egy hülye ötlet!

2012. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem igaz,mert nekem mindig jöttek le azok a szarok és ha telepítem akkor hajigálja hogy nem eredeti a windows.újratelepítés után azonnal kikapcsoltam és érdekes módon megszünt ez a probléma.
2012. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Karesz6969 ***** válasza:
.."mindig jöttek le azok a szarok"...azt írtam, ha nem eredeti nem is frissül...nem azt, hogy nem is jön le. Mielőtt véleményeznéd, hogy igaz vagy nem olvasd el figyelmesen a hozzászólást!
2012. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
értem én,mert alapértelmezésben be van kapcsolva az automatikus frissítés,és kikapcsolásnál nyomatja a cuccot.tehát frissül a kalóz win is.
2012. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Karesz6969 ***** válasza:
Nem érted, de szerintem hagyjuk mert nem egy nyelvet beszélünk...
2012. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!