Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok a youtuberól...

Miért nem tudok a youtuberól letölteni a save2pc light-tal? (alább folyt. Köv. )

Figyelt kérdés
Közel 1 éve töltögetek már a youtuberól a save2pc lighttal videókat és tegnap óta kiirja azt a hibaüzenetet,hogy: "HTTP/1.1 400 Bad Request Error3" és nem engedi letölteni a videót!Tanácstalan vagyok ezügyben mit tudnék csinálni,esetleg másnak is van ilyen jellegű tapasztalása,problémája?
2009. aug. 14. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
TubeTilla, ezzel működik.
2009. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget,tényleg jó,bár a 18 év feletti korhatáros vidiket igen csak cenzúrálja..:D
2009. aug. 15. 00:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Bár most letöltöttem ennek a segitségével egy 5 perces videót és a negyedét se mentette le..,én csináltam valamit rosszul?
2009. aug. 15. 00:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld újratelepíteni a save2pc-t(eltávolítás pl revouninstaller)...esetleg használd a vdownloadert alterként.
2009. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!