Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok belépni Win8...

Győzibá kérdése:

Miért nem tudok belépni Win8 alatt a Gépházba?

Figyelt kérdés
Prof-64 regisztrált van telepítve és tagja vagyok a Rendszergazda csoportnak.

2012. nov. 17. 19:13
 1/7 Valor ***** válasza:
86%

Kedves #1-es: Te egy tudatlan f@sz vagy. Igenis létezik Gépház a Windows 8-ban, amit a jobb oldali menüsáv Beállítások részének alján lehet elindítani.


A kérdésre válaszolva: Kiírja a Windows, hogy miért nem enged be? Vagy csak rákattintasz, és nem csinál semmit?

2012. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
pusztulsz innen te köcsög bevándorló rád hívom a vámhivatalt ge.ci
2012. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
T. Valor! A 2. variáció történik, azaz nem történik semmi.
2012. nov. 18. 12:41
 4/7 Valor ***** válasza:
86%

Már a Windows 8 Consumer Preview esetében is elöjött ez a hiba, az MS hivatalos fórumában a következőket javasolták:


Link: [link]


"Run System File Checker

1. Type cmd on the Start screen.

2. Right-click on it and selectRun as administrator.

3. Type the following command and press Enter:

sfc /scannow"


Felelősséget nem vállalok érte, de lehet hogy ez megoldja a problémádat. !De figyelmeztetlek, hogy ez a lépés törli a programokat meg ilyeneket, ezért figyelmesen olvasd át a linkelt fórumot!

2012. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

T. Valor!

Köszi a segítséget, sajnos az sfc futtatás után sem indul.

2012. nov. 19. 21:22
 6/7 anonim válasza:
84%
Hello! Nekem is Windows 8 Pro rendszerem van, és ugyanúgy nem akar megnyílni nálam sem a Gépház. Rákattintok és nem csinál az ég világon semmit. Valaki tudja hogy miért van ez, milyen hiba lehet? Több oldalon láttam a neten hogy másnak is volt ilyen gubanca,de sehol nem írták meg, hogy jött helyre. Pl. Bizonyos csempék nem nyíltak meg (Térképek, stb...) Lehet újra kellene raknom a rendszerem....Vírus lenne? A vírusírtóm biztos nem csinál ilyet. Kiváncsi leszek ha újrarakom utána jó lesz-e.
2013. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
84%
hasonló problémám van. belépnék a gépházba de azonnal leteszi magát a tálcára. Most lett újratelepítve a gép windows 8.1 enterprise x86 aktivált.
2014. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!