Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ezt megoldani?...

Hogyan lehet ezt megoldani? (lent)

Figyelt kérdés

régen letoltottem a most wanted-ot és jol ment de egyszer letoltottem hozzá egy patch-et és utána nem indult el hanem kiírta amit a crack-es játékok szoknak

kitoroltem és most újra letoltottem de ugyanezt írja ki, toltottem le hozzá crackeket de egyikkel sem megy

kérem segítsetek!


2009. aug. 15. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehetséges, hogy egy registry átírás történt, így tudja, hogy nem eredeti a játék.

Én megpróbálnám egy jó minőségű Uninstaller programmal letörölni az egészet, vagy megkeresni az ide-oda írt részeket, és kitörölni.

Ha újra felrakod, és crackeled, mennie kéne. Olyan nem létezik, hogy nem terminál egy program, azután, hogy már egyszer terminált.

Egyébként az én véleményem szerint nem érdemes patchelni tört játékokat, mert nagy eséllyel nem fog működni.

2009. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kosz a választ!

tehát akkor ha kitorlom az egészet és újrarakom akkor mennie kellene

2009. aug. 15. 19:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!