Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az élőláb miért nyom, ja szét...

Az élőláb miért nyom, ja szét a szöveget Word-ben?

Figyelt kérdés

Befejeztem egy 137 oldalas dokumentum fordítását, de amikor beszúrnám az élőlábat, az egy csomó helyen lejjebb tolja a szöveget!


Tudom, hogy rendesen kellett volna megformázni, de én csak fordítottam a cuccost, és már nincs időm(és türelmem) újraformázni az egészet!


Nincs valami olyan módszer, hogy az élőláb hozzá se nyúljon a szöveghez?



Előre is köszi!


2012. nov. 20. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A beállításoknál az élőláb méretét tudod állítani.
2012. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába állítom be 0-ra, eltolja így is.
2012. nov. 20. 23:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Na most várjál, mert ha lehúzom nullára, akkor az csak egyetlen oldalon alkalmazza azt! Hogyan kell az összes oldalra alkalmazni az élőláb méretét? Csak mert egyenként ez istenes munka lesz!
2012. nov. 20. 23:35
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldani!


Nem csak az élőláb/fejet kell lenullázni, hanem az alsó/felső margókat is. Így minimális lett a szétcsúszás, és kézzel javítottam a cuccost(bár még így is elég kakiul néz ki).

2012. nov. 21. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!