Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megnyitom a vezérlőpultban a...

Megnyitom a vezérlőpultban a Programok telepítése és Törlése ikont. Meg is nyitja, majd hirtelen bezár. O. O -. -" Mi blokkolhatja? Lehet vírus? Volt már vkinek hasonló problémája? Win XP SP3 van fent. és eddig nem volt vele gond

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 23:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Mi az az Alexa, egy progi? Jah am változás történt...Bekapcsolom a gépet, billentyűzet, egér működik, de csak addig amíg meg nem nyitom a böngészőt vagy a feladatkezelőt...bármelyikre ha rámegyek nem reagál semmire... -.-" mi ez hardvare vírus?

Most is csak úgy tudtam fellépni hogy azt választottam indításkor hogy: A Windows indítása a legutóbbi helyes konfiguráció bla bla...

szóval ötletek?

2012. nov. 20. 23:33
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs másik Eset-Nod a gépeden, ezt futtasd le:

[link]

2012. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Avast-ot használok, de az nem jelzett..persze nem is tudott, mert vmi oknál fogva blokkolva volt az :S
2012. nov. 20. 23:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Az alexa egy mikroszoft által kifejlesztett kém virus semmi mást nem csinál mint tönkrevágja a NEM jógtiszta windowsokat
2012. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az információt, ma is okosabb lettem :)

vszleg ez lesz az, mert fent van az a frissítés ami adatokat küld a microsoftnak hogy eredeti e a windows....bár azt még nem tudom hogy távolítom el :/

2012. nov. 21. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!