Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt be az asztal?

Lpeter87 kérdése:

Miért nem tölt be az asztal?

Figyelt kérdés
Win7-nél néha előfordul, hogy az üdvözlő képernyő után a nagy feketeség fogad és egyedül csak a kurzort tudom mozgatni meg a feledatkezelőt lehet behozni ctrl-alt-dellel ezeken kívűl semmihez nem lehet kezdeni és csak a teljes újra telepítés segített eddig. miért van ez és mivel lehetne javítani ezt a hibát ???

2012. dec. 3. 19:25
 1/5 anonim válasza:
mert valami oknál fogva nem indul el az explorer.exe szerintem ha ilyen van akkor ctrl+alt+del futtatás explorer.exe aztán rakd az inditó pultba tudod szerintem hol van start minden program inditópul oda csinálj egy parancsikont róla és szerintem ugy müködni fog
2012. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen van gyorsan rakd újra a windowst, mert csak úgy ok nélkül az explorer.exe nem cisnál ilyeneket.
2012. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

20:02 A feladatkezelőn kívűl semmit nem lehet elérni.

20:46 Azt gondoltam, hogy újra kell húzni a gépet de szeretném tudni mitől van ez ?? Amúgy nem vagyok egyedül ezzel a problémával mert a barátaimnak is sokszor elő jön ez a probléma win7-nél.

2012. dec. 3. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
tört win7?egy töltöttétek le? Szerintem az lesz a ludas,vagy egy telepitett program.értsd:vírusotok van.xp-n is van hasonló kártevő az pedig az autologont fingatja ki.megoldás arra is csak a reinstall.ott ha jol emlekszem az unlocker.exe a fertozes forrasa
2012. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tört win7. Gondoltam, hogy vírus. :(
2012. dec. 3. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!