Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FONTOS! Van olyan program,...

FONTOS! Van olyan program, amivel egy adott zeneszám alól ki tudom szedni a szöveget, hogy csak maga a zene menjen?

Figyelt kérdés
ha már vagy olyan kedves, és szánsz rám annyi időt hogy eolvasod, akkor kérlek olyan választ irj, amiben részletesen kifejted hogy mit hogyan kell, mert nem vagyok épp egy számitógép zseni :S köszönök minden választ !!
2012. dec. 3. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mentsd el MP3 ba...
2012. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló sajnos azt sem tudja mit kérdeztél :)

Nem tudod kiszedni a szöveget a zeneszámból, csak abban az esetben, ha külön sávon van a szöveg.

Hülyékre meg ne hallgass! :)

2012. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kizárólag a 2. válaszolóra.
2012. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első: :D :D:D

Második: látszik a hozzá nemértésed.


Egyébként audicity(ingyenes) letöltöd és azzal próbálgatod.

A grafikus equalizerrel, keresd meg emlyik frekvenciákon megy a szöveg és csillapítsd vagy -20dB-el. Aztán jó lesz.

2012. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
negyedik válaszoló. A kérdés ugye az volt ki lehet e szedni? Természetesen szűrni lehet de azzal messze nem tudod kiszedni csak kevésbé fog hallatszani. :)
2012. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hangtechnikus vagyok, pont nekem magyarázd már el, hogy nem lehet.

Ha te -20dB/D -os csillapítás után még hallod a szöveget, kutya vagy!

2012. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Példa: xfaktor, az előadott zeneszámokon NEM HALLOD az eredeti éneket. Vagy szerinted újra felveszik mindet????Jobb lett volna nem beleszólni!
2012. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos te tényleg egy olyan ember vagy akinek nem megy a gondolkodás. Ha minden olyan frekvenciát kiszűrsz amin az emberi hang szól akkor sajnos a zenéből is alig marad valami :)
2012. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az xfactoros példád meg ostobaság. Tudod ha ezt így csinálnák ahogyan te azt elképzeled akkor sajnos akkora pert kapna egy xfactor a nyakába a szerzői jogvédőktől, hogy nincs az az sms bevétel ami fedezni tudná a buntetést.

Szóval kb annyira vagy te hangtechnikus mint én rakétamérnök :)

2012. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!