Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresem a Corel Paint Shop...

Keresem a Corel Paint Shop Pro Photo X2 magyarító megoldásait. Ugyan ehhez a programhoz magyar tutorial leirásokat és a magyar nyelvű felhasználói kézikönyvet honnan lehet ingyen letölteni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem egyiket, sem másikat nem fogod megtalálni. Arról még nem hallottam, hogy lenne magyarítása a programnak. Magyar nyelvű tutorialt és kézikönyvet pedig végképp nem.


Van valamilyen különleges oka, hogy ehhez a programhoz ragaszkodsz? Mert pl Photoshophoz találsz ezt is, azt is.

2009. aug. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

van bizony! Fotokhoz sokkal jobb, mint az Adobe PS.Próbáld csak ki a clonozást vagy ami ennél is jobb, a makeover eszközt, stb.

Keresünk, már ketten, még két társat, akivel megvehetünk egy 100-oldalas magyar felhasználói kézikönyvet! 12500 Ft összesen, elektronikus formában. Van ingerenciád 3000 Ft-ért (vagy kevesebbért) hozzájutni?

2009. aug. 20. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Kösz! Én nagyon régen Coreloztam. Akkor sem kimondottan a Paint Shop Pro-val, hanem a Draw-val és a Photo Painttel dolgoztam. De itt el is akadt a dolog, és többek között épp azért tértem át a Photoshop/Illustrator kombóra, mert Corelre nem találtam magyar nyelvű anyagot, az angolom meg akkor még sehol se volt (milyen hasznos, hogy mi oroszt tanultunk az iskolában) :P, így azzal nem boldogultam.


Most már viszont nem kezdenék el újra Corelozni.

2009. aug. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves ismeretlen! Elárulok egy titkot: én 9 évig tanultam oroszt, meg is buktam évismétlésre 1x miatta, így lett lelkem középpontja az orosz nylv. Na és a élenjáró szovjetszkájá tyehnyiká, minden balsajá masiná, a rádio, televizijá i gardver, szoftvera élenjáró tudósai...:) Nem értem miért nem térsz át a májkroszoftovics szofverijekről a rúszkaja operaciju szisztemühre? És akkor hasznosíthatnád nyelvtehetségedet doszt.

Tény, hogy én is jobban szeretem anyanyelvemen tanulni a tyehnikát, de a PSP-ben, megjelenik baloldalon mindjátr egy helpszerü magyarázat a kiválasztott funkciókhoz.

Pál

2009. aug. 21. 14:46
 5/6 A kérdező kommentje:
még valami: van hozzá egy 100-oldalas magyar nyelvű felh. kézikönyv, 12500-ért, doc vagy pdf-ben. Ketten vagyunk már rá...nincs kedved betársulni és akkor 2-3 ezerért mindenki hozzájut?
2009. aug. 21. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam, hogy jobb voltam nálad oroszból. Na, egy jeggyel. Mondjuk 2 alá. De ez már offtopic.
2009. aug. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!