Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom törölni azt a...

Hogyan tudom törölni azt a beállítást, hogy a számítógép ne jegyezze meg amit a billentyűvel írok? És azt hová menti el a gép?

Figyelt kérdés
Ez valamilyen billentyűparancs...pontosan nem tudom a nevét,de ha beírjuk akkor a szgép megjegyez mindent amit a billentyűvel írok...
2009. aug. 19. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A számítógép nem naplózza a leütéseidet. Ha viszont más is hozzáférhet a gépedhez, és adminisztrátori joggal rendelkezik, feltelepíthet egy ún. keylogger-t, vagyis leütés naplózó programot, ami sunyin fut a háttérben, anélkül, hogy tudnál róla. Az így nyert adatokat oldalak feltörésére és egyéb megkárosításra szokták felhasználni.


Ha van egy olyan érzésed, hogy ez bekövetkezhet, fordulj szakemberhez, aki ezt legyalulja róla.

2009. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Szóval akkor csupán azzal,hogy a billentyűn leütött valamit a párom,nem jegyzi meg a gép amit írok...ahhoz programot kell feltelepítenie??
2009. aug. 20. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jegyzi meg keylogger program telepítése nélkül. És ne hagyd, hogy a te számítógépedhez bárki is hozzáférjen admin joggal! Még a párod sem! A te számítógéped a te magánéleted.
2009. aug. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi...és te mennyire értesz a ezekhez a dolgokhoz?
2009. aug. 21. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!