Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of warcraft Ingyen WOW...

World of warcraft Ingyen WOW game Card ez igaz?

Figyelt kérdés

neten találtam:

Hozzá teszem ez teljesen legális semmi átverés nincs benne!


1. katt ide: [link]



2. Katt a Featured Gifts felirat(oldal közepe) alatti reklám csikra


3. Válasszuk ki a nekünk szimpatikus ajándékot és rögtön jobb oldalt kezdhetjük a regelést a Signup Here felirat alatt (itt nincs minden ajándék de miután regeltünk láthatjuk ateljes ajándék listát és kicserélhetjük a választott ajándékot)


FIGYELEM!!! UJRA LEHET MAGYARÓRSZÁGOT VÁLASZTANI NEM KELL KÜLFÖLDIT.


4. Töltsünk ki minden kockát (nem kellenek valodi adatok DE fontos hogy valodinak tünjön és az email cim érvényes legyen)


5. Küldenek emailt amivel meg kell erősitenünk a regelést


6. Jelentkezzünk be és ezután az oldal közepe felé megjelenik egy Offers gomb, kattoljunk rá majd ezen belül lesz a "[SHOW]Full Credit" gomb, katt rá és itt válasszunk egy nekünk szimpatikus offert--t amire regelünk (a nevük alat megtalálhato a linkjük)


7. Regeljünk az uj oldalra


8. Vissza a beepremium oldalára és általunk választott offer neve alatt miután regeltünk, kattintsunk a "I completed this offer" gombra


9. Eme nehéz regelés után fujjuk ki magunkat és relaxáljunk egy 5 percet mielött nekiugrunk a 10.-nek.


10. a My Status menüpontban van egy úgynevezett "Your referral link" amit annyi embernek el kell küldened ahány referal kell az ajándékodhoz és megkérned hogy ezen a linken keresztül csinálja végig ugyan ezeket a lépéseket az első pont kihagyásával.


2009. aug. 19. 18:10
 1/5 anonim válasza:
Nem.
2009. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valamiben benne van a "referral" szó, abból jó nem fog kisülni. Piramisjáték, pilótajáték... ismerős szavak?

Ha valami arról szól, hogy küldd tovább X embernek, azzal csak valós e-mail címeket gyűjtenek, hogy aztán lehessen küldeni a kéretlen leveleket, ha jobban tetszik SPAM-et. De hajrá, hátha pont ez lesz életed játéka. A remény hal meg utoljára. Az ész után.

2009. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy hitelesítve van e az oldal, vagy nem... Ennyi lenne. Vannak oldalak, amin tényleg nem fake(kamu), és kiküldik a nyereményeid. Pl lockerz,swagbucks. Youtubeon keresgélj ilyenek után.
2009. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na ez nekem sose jött be. mármint valósnak tűnik mert elvileg úgy működik az egész hogy ráklikkelsz a hirdetésekre és azért ők kapnak pénzt aminek egy részéből te megkapod az ajándékod. ez az elmélet, de gyakorlatban lehet átverés:

ha nem sikerül újra próbálod és akárhányszor újrapróbálod mindig kapnak érte pénzt de te nem kapsz semmit. persze lehet hogy az én böngészőmmel volt a baj hogy nem fogta fel sose hogy én már ráklikkeltem a linkre..


azért most megpróbálom mégegyszer. a legnagyobb amit veszíthetek az kb 10-15 perc az életemből erre a baromságra.



egyébként ez nem lenne legális kérdés, mármint ez hirdetésnek számít itt a gyakorin nem gondolod?

2012. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4. vagyok és bocsi úgy látom ez nem így megy ahogy le írtam. ez szimplán csak referralokból megy, szal nem értem hogy miért lenne valós.. azért itt a linkem: [link] aki akarna segíteni nekem:)


egyébként mi számít referralnak ha csak ráklikkelnek vagy ha be is regisztrálnak rá?

2012. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!