Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call Of Duty: Black Ops 2-ben...

Call Of Duty: Black Ops 2-ben miért nem tudum elindítani a játékot, már az intoknál lefagy, középen mozgatható a sima kurzor és annyi, első indításnál még működött, utána ez van pedig ujra is raktam a játékot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 20. 20:51
 1/9 anonim válasza:
0%
Nem kéne kalózkodni.
2012. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a géped milyen?
2012. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Seatkid válasza:
Azért birom az olyan embereket aki egy letöltött cuccra azt irja kalozkodás...Gondolom a mai világban mindenki 150 ezret keres vagy 200 ezret vagy azon felül hogy 10 meg 15 ezer forintos játékokat vegyen...Igaz akinek csak az a fontos az tegye..Én nekem szerencsére elfut...Jahh és ingyen.
2012. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Seatkid válasza:
De amugy lehet videókártya hiba vagy probálkozz patch feltenni hátha akkor jolesz ha ugysem akkor a crack probálkozz..Van hogy nekem se jo az egyik crack a másikkal meg simán jó és elindul!
2012. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Teljesen igazad van, első biztos teli van zsetonnal... amugy path probléma volt, köszike!
2012. dec. 25. 13:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg működik,nem kell dátumot állítgatni és vírusmentes.Tökéletesen működik.



Az indulási probléma megoldása hogy akinek még mindig nem sikerül játszania, akkor a következőt nézze meg:


A telepítő rutin hibás mert...

c:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty Black Ops II így települ holott

c:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty - Black Ops II így kéne települnie.


Kötőjelet, szóközt a Call of Duty Black Ops II mappán be kell szúrni és crack-eket ide bemásolni s máris működni fog a játék mindenkinek.

csak át kell nevezni na meg miért kell leszólni ha valamit letölt ? ennyire zavar akkor vedd meg neki :D

2013. jan. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem még csak hibaüzenet sincs, ma kezdte el csinálni, eddig nem csinálta ezt. Átnevezés sem segitett
2013. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Patheltem ha jól emlékszem a játékot és aztán jó lesz. Na meg persze az ahhoz a verzióhoz tartozó crack-et felmásolni. /ha nem eredeti/
2013. aug. 24. 17:29
 9/9 anonim válasza:

énmár végig próbáltam az összes nem eredeti verziót leirom a hibákat

1.nél azért lett nemek is ugyan ez mert nem bírta betölteni a főmenü zenéjét (a telepítéssel nemrakta fel valamiért)

2.rossz volt a crack és ezért fojton error-t irt

3.pedig nem akart elindulni azt ugy oldotta meg hogy steamon kapcsolódtam rá és akkor már nemis nézte hogy nem eredeti márha megfelelő a steamappí.dll amit a crackel másolsz be

2013. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!