Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek mi lehet a gond?...

Szerintetek mi lehet a gond? Ati Catalyst Control Center ikonja eltünt az óra mellől, pedig bepipáltam beállítottam, az értesítési területnél is, a startmenüből ha elindítom akkor reagál, és az ikon is megjelenik, és újraindításnál megint eltünik!

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Start menu-> Kereseés a programokban...-> ide beír: msconfig + ENTER.


Rendszerkonfiguráció->Automatikus indítás fül-> Itt ki van pipálva a Catalyst Controll Center?

2012. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen kivan pipálva
2012. dec. 21. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Reinstall? Nincs jobb ötletem.
2012. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem,de előtte a registryt is kipucoltam,így sem jó sajnos,azért köszönöm.
2012. dec. 21. 12:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Jobb felső sarok Beállítások -> A Rendszertálca menü engedélyezése

gondolom megvolt?

2012. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendszertálca menü engedélyezése kivan pipálva,de a következő rendszerindításkor már nincs ott a pipa,mindig a startmenüből tudom csak elérni a control centert.
2012. dec. 21. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a gond. S már nem csak az Ati ikon tűnöget el, hanem más is. De hónapokig csak az Ati ikon csinálta ezt. Lehet xp verzó vagy nem tudom mi esetleg? Nekem sp3
2013. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!