Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlenül kér db op-rendszert...

BigQuestion kérdése:

Véletlenül kér db op-rendszert tettem fel két különböző merevlemezre. Gondoltam ha az egyiket formázom abból baj nem lehet és így megmarad egy db op rendszer az amelyik nekem kell. Lehet e a következőt? -->>

Figyelt kérdés
Viszont mikor bekapcsolom a gépet akkor kihozza, hogy válasszak op rendszert. Ezt kitudnám valahogy kapcsolni ezt a funkciót?

2012. dec. 28. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos ezt nemtudod kikapcsolni csak ha ujratelepited a géped.
2012. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen rendszert telepítettél másodjára ?
2012. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kétszer telepítettem a windows xp sp3-mat. Mert a telepítő automatikusan elindult a merevlemez formázása után és nem tudtam már kikapcsolni:S
2012. dec. 28. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
hát letörlöd mindektöt és felrakod ujra
2012. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Norbika hülyeségeket ne írkálj... Csak a bootini fájlt kell átírni és kész. Nehogy ezért újratelepíts egy oprendszert!


[link]

2012. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát elmondanám hogy windows 7 sose lehetett boot.ini fájlt átteni..
2012. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Áttenni ? Azt XP-nél sem kell, de windows 7nél valóban nincs boot.ini (szó sem volt a kérdező részéről win7ről), ott más módszert lehet alkalmazni.
2012. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írta hogy XP, nem??
2012. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!