Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1Mb/sec -es T-Home-os netem...

Pucca555 kérdése:

1Mb/sec -es T-Home-os netem van. Kb. : 120-130kb a le,20-25kb a feltöltési sebességem. Szerintetek megéri megvenni a Battlefield 3 Premium Editiont, vagy ilyen laasú neten nem lesz jól játszható?

Figyelt kérdés

A gépem:

Intel Core 2 Duo E8400 (2x 3Ghz)

4 Gb DDR3 RAM

Radeon HD6670 1Gb

Atheros AR8121/AR8113/AR8114 PCI-E



#Battlefield 3 #1Mb-es net
2012. dec. 29. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne jól játszható.

Nekem is ilyen netem volt a T-Home-tól. Megvettem a Battlefield Bad Company 2-t és 280 ping alatt sohase voltam.

Szinte az összes szerverről kickeltek a pingem miatt, ráadásul játék közben is eléggé zavaró volt a magas ping.

2012. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
De könyörgöm ilyen csomag nem létezik már, a 10mb-es valószínűleg ugyanennyibe kerül, miért nem lépsz át abba? A hűségnyilatkozat felbontása nélkül is lehet.
2012. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen lakik ahol nincs konkurencia, elég drága lenne a 10 megás.
2012. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már drága, ha az a legkisebb csomag?

[link]

2012. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért van ilyen sz*r netem, mert Hortobágyon lakom, és nem tudják biztosítani az 5 MB sávszélességet, mivel elméletileg itt nincs kiépítve hozzá a kellő kapacitás, és egy közeli kisvárosból, wifivel lövik át az ott szabad tárhelyeket.
2012. dec. 30. 14:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát mindent összegezve, nem lenne jó... :S hát azért köszi! Legfeljebb várok amíg jobb nem lehet a netem.
2012. dec. 30. 14:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.


Amúgy elég érdekes módon dolgoznak a T-Home-nál...

Nálunk is csak 1 Mbites net lehetett. Többször is telefonáltunk, panaszkodtunk, hogy ez kevés és nagyobb csomagra lenne szükségünk. Semmit se csináltak.

(A vicc, hogy szembe szomszédunknak 15 Mbites csomagja is lehetett a T-home-től)

Na de végül anyám addig zaklatta őket telefonon, hogy mégis csak 10 Mbites netem lett. Ráadásul nem kell többet fizetnünk.

Amúgy nekünk is azt mondták, hogy nincs kiépítve a hálózat, vagy valami hasonló.


Sajnos tényleg nem sok mindent tudsz ilyen esetben tenni, csak várakozni.

2012. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget... zaklattam én is őket folyamatosan, de nekem nem akarják megcsinálni. Dehát ez van! mégegyszer Köszi! :)
2012. dec. 31. 10:33
 9/10 Miike válasza:
És Én még azt hittem, hogy a 2Mbites netemnél már nincs lassabb, sőt, hogy ez már nem is létezik. Ez bizony max. 220 KB/sec letöltési sebességet eredményez, azonban az online játékoknál komolyabb laggokat is okoz, magas ping értékek mellett. Sokat számít, hogy a szerver milyen közel van hozzád. Azonban még egy magyar szeró is okozhat fejfájást.
2013. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 1MB/sec netem van,és nálam is kiépítésre hivatkoznak. Bár ahol én lakom Szolnok megyében a fél városnak csak 1MBit van. Kérdésedre válasz: Meg éri meg nem. Nekem meg van a BF3 Premium, laggolás csak orosz, amcsi szervereknél van. Viszont nagy hátul ütője hogy Origin-t használsz az updatek letöltésére ami 14-15gb 3-4gb/patch. És nem tudod másnap foyltatni. Azt a szerencsétlen 1mbet teljesen felfogja egész kib*szott nap. 1nap/1update. Van: Close Quarters,Armored Kill, Aftermath,End Game. Netán Back to Karkand ha nem adták együtt a BF3 DVD vel. Jó esetben 5 nap mire leszeded a patchokat, és ezt úgy hogy nem tudsz youtubozni,vagy más játékokkal online játszani. Van mit mérlegelni.

A T-homenak meg azt üzenem hogy egy m0csk0s zsid0 társaság. Régen is az volt, most még jobban.

2013. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!