Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League Of Legend's előzőleg...

League Of Legend's előzőleg jól müködött nem volt vele probléma. Új op rendszert raktam a gépre, ugyan csak win 7 64 bit és most abszalut nem futtatja az exe-t. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mindent kipróbáltam, kompatibilitást átállítottam, rendszergazdaként is próbáltam indítani, tüzfalnál is engedélyeztem ... de semmi. Amikor megpróbálom elindítani pár másadpercig gondolkodik, de utánna nem történik semmi.
2013. jan. 3. 17:25
 1/4 Vortrex ***** válasza:

Gondolom nem szedted le újra, hanem megmaradt a gépeden, lehet hogy valamilyen fontos fájl eltűnt róla, töltsd le még egyszer, akkor jó lesz


Vagy pedig rossz launcher-t szedtél le, pl.: nem EU west-eset, hanem EU East-eset, amitől nem találja a profilodat

2013. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen újra lett rakva gép, tehát nem maradt semmi, és rendes instalálót szedtem le, mindent ellenőriztem de semmi ... az exe-t nem is futtatja, csak gondolkodik pár másadpercet és annyi .
2013. jan. 3. 17:51
 3/4 Vortrex ***** válasza:
Microsoft NET framework 4.0 és DirectX 9 van már a gépen?
2013. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
DirectX is és framwork is van, de semmi ...
2013. jan. 3. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!