Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik . Net Keretrendszert...

EZEZ kérdése:

Melyik . Net Keretrendszert telepítsem fel?

Figyelt kérdés
Van egy csomó féle, 2.0 3.0 , 3.5, 4.0... Melyiket telepítsem fel és ezek mirejók?
2013. jan. 4. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha felteszed őket, akkor stabilabb lesz a géped, több program és játék fog elindulni rajta.

Mindegyiket tedd fel.

Sorjában persze, windows 7 re csak a 4-est kell, a többi alapól benne van.

XP-re még a MS Visual C++ ist tedd fel.

2013. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az összeset. Funkcióját tekintve fölösleges lenne itt kifejteni, google-be beírva számos helyen elmagyarázzák bővebben.
2013. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nos, most töröltem le az összeset kivéve a 2.0 SP2-t, és felraktam a 3.0-t és a 3.5-öt de nem sorrendben.. a zbaj? amúgy ezek nem elegendők? vagy feltelepitse ma többbit is?

Meg voltak hozzá ilyen nyelvi szarásgok.. azokat is letöröltem

2013. jan. 4. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell egyiket sem. Amikor olyan programot telepítesz, amelyikhez szükséges az egyik, akkor azt feltelepíted majd.
2013. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég a legfrissebbet feltenni, az tudja az elődeit is. A .net-től pedig semmivel nem lesz stabilabb a géped. Ahhoz kell, hogy a .net keretrendszerre írt programokat tudd futtatni. Neked közvetlenül semmi hasznod nincs belőle, a programozó munkáját könnyítette meg, aki felhasználta a keretrendszert.
2013. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a segitséget!:D Még valami.. ha telepitek mondjuk egy játékot, tegyük fel a gta eflc-t, berakom a lemezt, és csak akkro tudom feltelepiteni ha a C-n(pedig ne moda akarom menteni hanem ez E meghajtóra) van hely?
2013. jan. 4. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
A helyet te magad választod.
2013. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én tudom, de mikor még nem kérdezi meg h hova akarom menteni, akkor valami hely kell neki a C meghajtón hogy telepíteni tudja? vagy nemtudom hogy van ez, mert mikor berakom a CD-t kijön egy ablak h fogadjak el vmi szarságot, rákattintok az Accept-re és ismét felhozza, és nem megy tovább a telepités...
2013. jan. 4. 19:46
 9/9 A kérdező kommentje:
hm? kell hely h kicsomagoljon v mitcsináljon a C meghatóra?
2013. jan. 4. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!