Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell aktiválni a...

Hogyan kell aktiválni a Windows 7-et?

Figyelt kérdés
Laptopomra a windows 7 van telepítve, amikor bekapcsolom, mindig kéri, hogy aktiváljam, mert az aktiválási idő lejárt. amikor betölt, a hátterem fekete. Működéssel nincs probléma, caak most nem értem ez mi. Légyszi valaki részletesen magyarázza el, hogy mit kell csinálnom, mert egyáltalán nem vagyok egy nagy infó-szaki..:)) Köszi szépen előre is!
2013. jan. 6. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel biztos becsületes állampolgárként jogtisztán megvásároltad a Windows 7-et, az akkor kapott liszensz kulcsot kell megadni a regisztrációhoz, amiit a tálca jobb alsó sarkán indíthatsz el ilyen kulcs szerű ikonnal.
2013. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Karácsonyra kaptam, telepítve. Anyáék egy informatikushoz vitték, mielőtt odaadták volna. Nem is értek ilyenekhez. A cinikuskodást meg befejezheted. Köszi.:)
2013. jan. 6. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Már a sok idi.óta. Mi a f.asznak kéne megvenni? Ebbe a világba? Rendes állampolgárnak lenni? Omg. El is lenne adósodva az emberek 90%-a. Le kell tölteni azt cső. Fizetni itt több 10 ezreket persze. Akinek van pénze megvenni az vegye de ne itt verje magát hogy meg kéne venni és nem törtet letölteni-.- Am meg windows 7 loader programra keress rá. Valamely regizett torrent oldalon.
2013. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ott és addig vagyok cinikus ameddig nekem jól esik. :)

Te meg a 29%-os válaszaiddal borogasd magad egy kicsit mielőtt felrobbansz. :)


Csak egy win7 loadert kell letölteni.

Tudod: google.hu > windows 7 loader

2013. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen rájöttem. De kezdhetted volna evvel is.:)
2013. jan. 7. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!