Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu 10.4 OS állandóan...

Ubuntu 10.4 OS állandóan lefagy miközben a Transmission BitTorrent Client tölt. Mit tehetek? Találkozott már valaki hasonlóval?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 20:34
 1/2 soccerway ***** válasza:
Nálam akkor volt hasonló, amikor telepítésnél beállítottam hogy titkosítsa a home partíciót, és mikor ezen torrenteztem akkor megette a gépet.
2013. jan. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem meg akkor volt hasonló, ha míg nem töltötte le a filmet és úgy zártam be a programot. Akkor van a baj, mikor újra elindítom, mert akkor az össze félig letöltött torrentet újra leellenőrzi. Ez ha csak 10 DVD-t számolunk akkor több mint 40 GByte. Kb. 30 perc míg a merevlemez max fordulaton pörög. Ez nekem nem fagyasztotta le a gépet, de nagyon közel volt hozzá! Ezért mindig le kell állítani a torrenteket ha kilépsz a programból! Persze lehet neked valami egészen más a problémád...
2013. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!