Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ügyiratokat nyilvántartó...

Ügyiratokat nyilvántartó minél egyszerűbben kezelésű programot hol találhatnék ami letölthető és ingyenes? Vagy küldene egy ilyet pl. e-mailben?

Figyelt kérdés
Olyan program is szóba jöhet ami nem erre készült, de erre is használható. (pl. akármilyen más nyilvántartó) Akármilyen régi fajta, elavult is lehet. Lehetőség szerint lehessen belőle jól lekérdezni, és listázni. Előre is köszönöm a segítséget.

#ingyen #nyilvántartó #ügyiratokat
2013. jan. 11. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

forrás:

[link]


de, ha van a gépeden vmilyen Office alakalmazás, az alapból tartalmazza az Adatbázis kezelő modult, ami símán tudja azt, amit a kérdésedben vázoltál...

pl. az ingyenes Libre Office: Database modulja.

2013. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

esetleg:

[link]

2013. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos ez adatbázis kezelő modult nem tudom használni, mert win7-em van, és azt írja ki, hogy hiányzik valami kompatibilitási összetevő. A cd nyilvántartó kb. jó lenne, de abból elég lenne csak 1-2 funkció, és ott szeretném átírni a mezők szövegeit hogy a használata során nem legyen zavaró. Arra jutottam legjobb lenne, ha valakivel íratnék egy saját programot, és rászánnám a pénzt. Nem tudom milyen árral kell számolnom, és valakinek lenne-e kedve/ideje ilyenre?
2013. jan. 12. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:

pl. itt érdeklődjön:

megrendelés, érdeklődés programok iránt: (30)66-77-645

e-mail: jomagam@jomagam.hu

2013. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!