Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy dell inspiron n5010...

Van egy dell inspiron n5010 Típusu Laptopon amihez eredeti windows 7 járt de én újraszeretném telepíteni mert nemtudom bekapcsolni mert az ödvözöljük feliratnál nemmtölt tovább hogyan rakjam fel ujra az eredetit?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
elméletileg a laptop hátoldalán van egy serial kód ami a legelső gyárilag feltelepített rendszernek a serialja de ahoz hogy azt használni tudd be kell telefonálni a microsoft hoz ilyesmi mert elv nem fogja engedni bár nem igazán értek ehez én is csak hallotam de a legegyszerűbb ja le torrentezel egy win 7 msdn eredeti win 7 et és daz windows loaderrel megcsinálod hogy aktiválva legyen ha nem értessz maga a telepítés részéhez neten találhatsz sokat nem túl nehéz főleg win7/vista/win8 nál mert már egyszerűbb mint egy átlagos telepítő annyira kell rájöjj vagy kikeresd hogy hogyan tudod bebootoltatni a lemezt/pendrivet amin a windows van és onnantól nem nehéz feltenni bár ha feltetted elméletileg telepít alap drivereket a win de az sosem elég és még van amikor így sem megy hang/wifi stb szal azt is keresned kell hozzá ha nem értessz keress egy embert aki ért hozzá biztos van a környezetedbe olyan és mutassa meg neked a szemed előtt és máskor már menni is fog igaz én magamtól tanultam meg de nem élesben hanem egy másik gépen ami nekem olyan m1 ha elbaódik vagy nem. bár ezzel nem lehet sokmindent elrontani.
2013. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!