Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni a Windows 8-at? Ha igen akkor melyiket, mert ugye több jött ki belőle?

Figyelt kérdés
Mik az előnyei és a hátrányai?És ha igen akkor melyiket érdemes megvenni? Előre is köszi

2013. jan. 13. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

ÉN azt mondom hogy nem. A rendszer optimalizálása nem az igazi, nehéz eligazodni benne, semmi "windows" érzeted nincs, amikor használod. Vannak programok, amik nem tökéletesen, vagy egyáltalán nem akarnak rátelepülni, valamint driverekkel ugyanez a helyzet áll fenn, jelenleg. Remélem idővel orvosolják majd ezeket a gondokat...

Személy szerint kinézetre és elrendezésre is csúnyábbnak, kacifántosabbnak találom ezt a rendszert, mint elődjét. Nem mellesleg, a Win 8 dizájntervezője tuti bújócskabajnok, és mellékállásban hidegburkoló...

2013. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2013. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A dizájnnal semmi problémám nincs, mert láttam már élőben, az újdonságok vmilyen szinten jók.


Köszi a válaszotokat :D

2013. jan. 13. 14:50
 4/8 SteveASD ***** válasza:
ssd-hez kaptam kb. 40e forintért. Én simán hozzászokhatónak tartom érintő nélkül is, de vannak akik utálják. kevés app van még hozzá és bug is akad még benne. Pár program se megy, de nem vészes. Én szeretem és sztem az ssd-vel együtt megérte.
2013. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Thunderfairy ***** válasza:
Én nekem Win 7 van és amig lehet ez is marad.
2013. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem jó alapvetően, nagyon hamar betölt bekapcsolás után, a Metrot is megszokod pár nap alatt, viszont rengeteg program (pl. régebbi videokártyák driverei), illetve pl. a 7 éves HP nyomtatónk telepítése egyszerűen kivitelezhetetlen, ami baromira bosszantó. Szóval kipróbálni minimum érdemes, főleg újabb gépek esetén.
2013. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig a windows 8 sokkal stabilabb és gyorsabb, mint a 7.

És jóval kevesebb ram-ot is eszik


Egyszóval sokkal jobb, de te tudod...

2015. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy 2 éve feltett kérdés.

Ennyi idő alatt nyilván sokat fejlődött ez a rendszer, és most már valóban stabilabb, és gyorsabb mint a Win 7.

Viszont amikor megjelent akkor még nem így volt.

2015. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!