Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell kiírni divx...

Hogyan kell kiírni divx filmet, hogy lejátsza az asztali dvd lejátszó?

Figyelt kérdés
Természetesen tud lejátszani divxet mert rá van írva.de van amikor csak 30. próbálkozásra játsza le van amikor elsőre.hogyan kell jól kiírni?
2008. jún. 1. 18:10
 1/6 anonim válasza:
100%
Akkor nem igazan az irassal van a baj mert ha a divx filmeket lejatszani es ha tobszori probalkozasra megnyissa akkor nem a cd evel van a baj hanem a dvd ed nem igazan mukodik jol..
2008. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy szoktam hogy neroval adat dvd készítése.van amikor elsőre lejátsza van amikor csak sokadszor.
2008. jún. 1. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos, ha a DVD lejátszód DIVX "képes", akkor a kiírt lemezeket elsőre olvasnia kellene. Ha mégsem olvassa ennek ellenére, célszerű a divx filmet DVD formátumba átkonvertálni. Javaslom pl. a ConvertXtoDVD nevű programot, mely egy avi filmet kb. 1, max. 2 órán belül jó minőségű DVD formátumba konvertál. És ha ezt kiírod DVD-re, mindenképpen olvasnia kell!
2008. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és ha átkonvertáltam dvd formátumba akkor azt milyen módon írjam ki?ilyet még nem csináltam soha.

köszönöm!

2008. jún. 1. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
dvd videóként ird ki!!!és nekem pl.van úgy hogy azért nem olvas divx-et,mert a lejátszón nincs olyan codec.ezért is lehet hogy nem viszi a divx-et.konvertáláshoz én a winavi video converter 8-at!
2008. jún. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha véletlenszerűen olvassa be akkor nem a kódolással van probléma! Talán tisztítólemez kéne...
2010. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!