Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem engedi telepíteni a...

Miért nem engedi telepíteni a Windows 7-et? A többi infó lett.

Figyelt kérdés

Édes anyukámnak 1 hete telepítettem a Windows 8 Pro-t. De sajnos neki nagyon, nagyon bonyolultnak bizonyult! Ma vissza szerettem volna neki tenni, vagy a Windows XP Professionalt, vagy a Vista-át, vagy valamelyik Win7-et de sajnos nem engedi telepíteni!

Hiába állítottam be a BIOS-ba a boot-olást, egyszerűen nem akarja elindítani a telepítést, azonal elindul a Win8!

Nincs valakinek valamilyen ötlete, hogy mi lehet a hiba? Vagy a Win8 már olyan, hogy "régi" OS rendszereket már nem lehet rá telepíteni vagy mi? Szeretnék ebbe a segítségeteket kérni.

Anyukámnak ugyan az a laptopja van mint nekem, HP Pavilion G6 1314eh


- Winchester: 500 GB

- RAM: 4,00

- Processzor: Intel Pentium CPU B960 2.20 GHz

- Videó kártyám: Intel HD Graphics


előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 15. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ConiglioPiatto válasza:
a biosban be kell állítani a boot sorrendet ha DVD-ről installálsz akkor a lemez meghajtót állítod előre ha USB-ről akkor az USB-t. esetleg még megpróbálhatod win8-ba elindítani a win7 cd-t hátha de nem hiszem mert a 8 újabb....
2013. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!