Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógépemen hol találom...

A számítógépemen hol találom meg a telepített ilessztőprogramokat (win7 ultimate)?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
miért kell?
2013. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem azok beágyazódnak telepitéskor a driverekbe vagy ilyesmi.

CCleaner-eszközök, ez ugyan az mint a windowsnak a vezérlőpult-programok telepitése és törlése ikon.

ott vannak pl a vga kártya vagy az integrált vga instal ikonja vagy a hangkártyáé de minden. inkább a DRIVER Magician progival vagy a driver identifier progoval futtasd le a gépet, azok megtalálják a hiányzó drivert.


DE a legjobb az EVEREST ultimate edition progit letöltöd-feltelepíted.-bal oldali listában katt az operácios rendszer-re azon belül illesztőprogramok.

ott lesz az összes telepitett illesztőprogram felsorolva.

2013. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
most néztem az everestem és ott megtaláltam
2013. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! megvan amúgy ! :D lejött a the witcherrel egy TagesSa nevű illesztő progi és folyton blokkolást írt ki a windows csak nem találtam sehol .
2013. jan. 18. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!