Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ipad használatok hogy tudom...

Ipad használatok hogy tudom megoldani hogy a filmre a felírat (srt fájl) együtt menjen?

Figyelt kérdés
Laptopnál nem jelent gondot, de Ipad esetén nem akar menni a felírat a film mellett.
2013. jan. 16. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress hozzá programot. Ha meg nincs akkor bele kell konvertálni.
2013. jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár az Ipad-ot nem ismerem, de gondolom ahhoz is letölthető egyéb lejátszóprogram ami esetleg kezeli a külön feliratot.

Próbáld meg egy VLC Player-rel.

2013. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, máskor inkább ne írj felesleges dolgokat...csak más idejét pazarlod ilyen okosságokkal, amit az ember magától is tud. Konkrét programra vagy oldalra vagyok kíváncsi, hogy ki mit használ.
2013. jan. 16. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb ird oda 'azd meg,hogy mit akarsz. A megoldás érdekelt téged a kérdésben nem a konkrét program.
2013. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínű, ha már nő létemre tudom mi a srt és a konvertálás a laptopon, akkor valószínű többet értek a géphez, mint te, aki csak oda dobot egy értelmetlen mondatot megoldás nélkül. Máskor csak úgy válaszolj, ha tudsz megoldást, értesz hozzá és ne káromkodj, mert az duplán minősít.
2013. jan. 16. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!