Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs hang a gépemen miért? Sos.

Nincs hang a gépemen miért? Sos.

Figyelt kérdés

egyik ismerős leformázta a gépemet mert én nem értek hozzá

és most nincs hang a gépemen azt hallottam hogy kell hozzá hang program is mert egy régi telepítő volt amit csinált az ismerősöm amin nincs hang program és töltsek le a netről bárhogy keresem nem találok tudtok segíteni


2013. jan. 16. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szólj egy olyan ismerősödnek aki ért is hozzá,hogy telepitse fel a drivereket is a gépedre.
2013. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
esetleg valami link ?? hátha én is megtudom..
2013. jan. 16. 13:07
 3/7 tabaki ***** válasza:
Neked kéne tudnod, hogy milyen hangkártyád van, és a gyártó honlapján megkeresni a megfelelő modellt. Az eredeti telepítésed mellé nem kaptál mindenféle lemezeket? Ha igen, az egyiken biztosan megvan.
2013. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hívd vissza az ismerősödet, mert félmunkát végzett. Az illesztőprogramokat is fel kellett volna telepítenie, ami alapesetben az alaplapi telepítő lemezen található. A nem integrált eszközökhöz meg szintén lennie kéne telepítő lemeznek. Amennyiben nincs, akkor az internetről kell letölteni a megfelelő programokat. Ehhez tudni kell hogy milyen operációs rendszert használsz, illetve ismerni kell az alaplap, illetve e behelyezett eszközök pontos típusát.
2013. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy leveszed a géped oldalát és leolvasod az alaplap tipusát és számát,majd googlen keresel hozzá hangkártya drivert.
2013. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget nekem ez kínai segítséget kérek.....

azért köszönöm...

2013. jan. 16. 13:11
 7/7 tabaki ***** válasza:

Az eszközök működtetéséhez külön (illesztő)programok kellenek, amelyek nincsenek benne a Windows alaprendszerében (miért kéne a világ minden kütyüjét ismernie?), hanem az eszközökkel együtt kapod meg őket, külön telepítőlemezen. A Windows nem csinál kázust abból, hogy elbarmolod-e a jól belőtt rendszeredet az újratelepítéssel, nyilván tudod mit csinálsz, majd szépen telepíted az eredeti illesztőprogramokat, amelyekre nem véletlenül vigyáztál úgy, mint a szemed fényére. Ha mégsem találod őket hirtelenjében, akkor érvényes a B-terv, vagyis az illesztőprogramok összekeresgélése.

Leghelyesebb, ha tényleg keresel valakit, akit ez az ismeret nem vág fejbe, és tudja mi a teendő. Gyanúm, hogy nem az ismerősöd lesz a megfelelő ember, mert a Windows újratelepítése még nem nagy etvasz, nagyjából okézgatásból áll.

2013. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!