Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sürgős! DVD írás problémák (? )

Sürgős! DVD írás problémák (? )

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy DVD-re szeretnék kiírni filmeket. Kéne valami jó kis letöltő program (ingyenes) és hozzá használati útmutató, hogy melyikre kell kattintani, ha DVD-t szeretnék írni. (Informatika téren kissé béna vagyok... :D) Plusz még egy kérdés, ha avi formátumba van, az gond? Úgy szeretném majd kiírni, hogy DVD lejátszó és számítógép is egyaránt lejátssza és ha másik gépen szeretném lejátszani, akkor ne írja ki, hogy írásvédett. Ezzel már egyszer megjártam. :) Köszönöm szépen a segítséget! :)
2013. jan. 19. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:

hát először is kell egy torrent program amivel le tudod tölteni a filmeket: *****


aztán gondolom magyar szinkronos filmeket szeretnél nézni ahhoz pedig kell egy profil magyar torrent oldalra

[link] (küldhetek meghívót ha kell, írj érte üzenetben)


az a legbiztosabb, ha rendes dvd-s filmeket töltesz le (4gb felett és 4.6gb alattiak ezek)


amiket aztán szerintem sima windows-os dvd íróval is kiírhatsz. (de ha esetleg nem akkor nero-val próbálkozz) csak tedd be a dvd-t aztán húzd be a filmet a sajátgépben lévő dvd meghajtóra aztán kapod a további utasításokat


(torrenten meg amit letöltöttél azt utána hagyd hogy fel is töltse a torrent programod különben törlik a profilod és nem tölthetsz vele többet!)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!