Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi annak az oka hogy nem...

Mi annak az oka hogy nem tudok minacrafton másnak a lan szerverébe bemenni?

Figyelt kérdés
Magyar minecrafton játszok az öcsémmel.és nem tudunk egymás lan szerverébe bemenni.Mi lehet ennek az oka?

2013. jan. 19. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hibás tűzfal beállítás, hibás hálózati beállítás, ilyenek szoktak lenni ált.
2013. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 andras100001 válasza:
Tudom már lésőn írok de azért mert a lan szerver csak a veled egy hálózaton lévők közt használható:)én is egy csomó ideig nem értettem
2013. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a ebben a formában nem igaz.

Egy szervernek halál mindegy, hogy az éppen LAN vagy sem.


Itt egyszerűben beállítási hiba van.

Lehet csak router mögött van és nincs megfelelő port forward beállítva, vagy mint írtam a tűzfal van rosszul konfigolva.

2013. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 andras100001 válasza:
azt mondjuk nem tudom ,hogy egy veled hamachin össze csatlakozott palyer látja-e:/
2013. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 andras100001 válasza:

amúgy szerinted 3.válaszoló

mért nem látunk több ilyen lanszervert a multipalayer

menüpontban?rengetegen minecraftoznak és sok ember csinál lan szervert.De ezt csak a veled egy hálózaton lévők látják!

2013. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Hamachi egy virtuális hálózatot hoz létre, ez kicsit másképp működik mint a sima LAN, de ebbe inkább ne menjünk bele.
2013. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!