Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nero Start Smile Essential...

Nero Start Smile Essential dvd kiírása?

Figyelt kérdés
Nero Start Smile Essential progival szeretnék kiírni több részből álló sorozatot, de ha hozzáadom a fájlokat akkor a 9-es után a 10-es és utána a többi is a sor legelejére kerül, hogyan módosítsam a fájlok neveit hogy a sorrend megmaradjon hozzáadáskor is?
2013. jan. 19. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyjegyű számok elé tegyél "0"-t.
2013. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 soccerway ***** válasza:
0-val kezd a számozást (01..09,10) akkor szerintem jó lesz. Vagy minden résznek külön mappa.
2013. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez így tényleg sikerült, néha a legegyszerűbb dolgokra nem gondol az ember. már csak arra leszek kíváncsi hogy ha felírtam a lemezt ezeket az mp4 videó fájlokat a dvd le fogja e tudni játszani :)
2013. jan. 19. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

(első)

Ezt a DVD lejátszó leírásában kéne megnézned, de mp4-et szerintem se fog lejátszani. Inkább mpg, vagy divx-es avi formátumban kéne.

2013. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha azt mondjátok hogy nem, akkor inkább nem is próbálkozom, találtam egy mp4 video converter to avi progit , először ezt nézem meg hogy sikerül e átirni
2013. jan. 19. 15:02
 7/8 soccerway ***** válasza:
Ha sima dvd lejátszó ami csak dvd-t játszik le akkor a fájlokból megfelelő programmal készíthetsz szabványos dvd-video lemezt.
2013. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sikerült átkonvertálni avira , a számítógépembe lévő windows dvd -készítővel irom ki ,mert attól tartok a dvd a nerossat nem játszotta volna le ; amit piacon lehet kapni másolt dvd-ket azt sem mindet tudja, viszont ami a tv-be van lejátszó az letudja mindet.
2013. jan. 19. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!