Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a Mozzila...

Miért csinálja ezt a Mozzila F. -om?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt töltöttem le a 3.5-ös változatát és azt csinálja hogy megvan nyitva pár fül és akkor rákattintok az egyik fülre bezárja és új ablakként nyitja meg és persze a film vagy amit nézetem kezdődhet előröl... Hogy lehet vissza térni a régi verzióra ami nem csinálta ezt?
2009. aug. 30. 23:03
 1/5 anonim válasza:
Nemlehet hogy vírusod van és azért csinálja ezt?
2009. aug. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálj frissíteni a 3.5.2.esre előbb!

Visszatérni úgy lehet, hogy eltávolítod a Firefoxot és feltelepíted a régit újra amúgy. Ingyenes uninstall program a revouninstaller pl.

2009. aug. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam is így van, nem vírus

Ez a firefox legújabb verziójának a hibája sztem

3.5.2-es van feltelepítve nálam is és ugyanezt csinálja

2009. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox 3.5.2: ha új ablakot nyitsz meg, nem tölti be a Kezdőlapot, rá kell kattintani a Ház ikonra a menűben. Ez a 3.5 széria hibája. Mit mondjak, ölég köllemetlen.
2009. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le és telepítsd a Google Chrome-t, amikor kérdez, vetesd át vele a Firefox beállításait. Rengeteg fület tud kezelni egyszerre, oda-vissza is.
2009. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!