Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8, játékok szempontjáb...

Windows 8, játékok szempontjából érdemes lesz váltani?

Figyelt kérdés

Kiadás óta használtam Windows 8 PRO-t, Windows 7 mellé particionizálva. Azonban gépfejlesztés és hardveres/szoftveres takarítás után letöröltem Windows 8-at a hetes mellől.

Olyan játékok kedvéért megérné váltani 7-ről 8-ra véglegesen?

Könnyedén ugrálok a felületek között, ez nem jelent problémát csak Windws 8 mennyire használná ki játék közben a hardverelemek teljesítményét?

Sajnos játékra anno nem volt időm kipróbálni.



2013. jan. 21. 21:57
 1/8 A kérdező kommentje:
* Illetve ha megérné, akkor lehetséges várok egy SP1-re..
2013. jan. 21. 21:58
 2/8 anonim ***** válasza:
A rendszer nagyon-nagyon hasonló a 7-eshez, ugyan annyira is használja ki a gépet.
2013. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen jobb ilyen téren a windows 8, mivel újabb és sok dologra figyeltek benne, pl kevesebb ramot fogyaszt alapból, 6-8 magos processzorral sincs sose baja meg még sorolhatnám de te is csak azért tetted fel a kérdést mert a 8 fele hajlassz :)
2013. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, mindkettő rendszert nagyon szeretem de munkára jobb a Win7 felülete. Csak most játékokra hajlok és mennyire jelentene pár plusz FPS-t akár a Win8.
2013. jan. 22. 14:30
 5/8 anonim válasza:
2. op. rendszer volt fent a gépeden?Nekem is 2 van fent és nem tudom letörölni az egyike t sem,Elmondanád hogyan csináltad? légyszives
2013. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

goldentuch98:

beteszed a telepítőlemezt, és leformázod a kívánt partíciót amelyiken a nem kívánatos op. rendszer van

2013. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Köszi,de már megoldódott a problémám
2013. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

@14:30: Nem tudom én pont munkára használom a Win8-at inkább.

A 2 monitoros támogatása jobb, a tálcát is ki lehet terjeszteni, ez baromi nagy előnye!

2013. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!