Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felpontozlak! A Windows...

Felpontozlak! A Windows XP-met frissítettem Windows 7 -re, de nem vagyok elragadtatva, Valahogyan vissza lehet tenni XP-re?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, beraksz egy xp telepítőt és követed az utasításokat.

Írhatnál bővebben, hogyan is szeretnéd... kell-e adat róla, hány és milyen méretű partíció van stb...

2013. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mondjuk, ha régebbi a géped, ajánlottabb is az xp, a 7-nek nagyobb a rendszerkövetelménye, jobban működik jobb gépeken.
2013. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a gépemen eredetileg XP volt, de frissíteni szerettem volna,. Úgy olvastam, hogy először Vistára kell frissíteni, aztán Windows 7-re. Betettem a Vista telepítőlemez, majd rámentem a Frissítés-re. Ugyanígy a Windows 7 telepítőjével is. Az alkalmazások, dokumentumok megmaradtak, és szeretném visszarakni XP-re így, hogy megmaradjanak az adataim is.

Merevelemez: 2 TB hely

2013. febr. 5. 15:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Gparted.


Egy partíció esetén hozz létre egy újat, rakd át oda az összes cuccot, ami kell, aztán a másik partícióra telepítsd az xp-t.

Javaslom a rendszernek egy "kis" partíciót állíts be, a másikra tedd az adataidat, így egy OS reinstall esetén minden megmarad.

2013. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

rosszul csináltad , egyből a Windows 7et kellett volna telepítsed tiszta telepítéssel, a telepítő dvdről inditva a gépet.

A frissités sok esetben gondot okoz, ezért mindig a tiszta telepítés ajánlott.

Adjál még egy esélyt a 7nek, ha megvannak a megfelelő driverek a gépedhez akkor érdemes azt használni

így lehet az xp-t telepíteni, normális magyar leírást nem leltem :

[link]

2013. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a gépem: ram: 4gb ram

Videokartya: Nvidia Geforce GT 620

Proci: Intel core 2 duo

- Adok még egy esélyt a Windows 7-nek. Erre a konfigra mehet??

2013. febr. 5. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:

"rosszul csináltad , egyből a Windows 7et kellett volna telepítsed tiszta telepítéssel, a telepítő dvdről inditva a gépet. "


Neki kellettek a cuccok és a beállítások, dokumentumok és minden egyéb, ezért így csinálta. Lebeszélni mi is le tudtuk volna, de inkább segítettünk. Tiszta telepítéssel elvesztek volna a beállításai...

2013. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" Tiszta telepítéssel elvesztek volna a beállításai..."

De legalább működött volna a rendszer

2013. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ő akar updatelni...
2013. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszet a win 7 ben ? Az a rendszer nekem se tetszik mert szar ,de ahogy mondják formázni kell a winchetert és nemkell a vistát hanem egyből a win 7 telepitő dvd d berakni és aról telepiteni. Én sose telepitek win 7 et se 8 at vista a legjobb rendszer,de mindenkinek más. Sok sikert a win 7 telepitéshez.
2013. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!