Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Lightroom, hogyan tudom...

Adobe Lightroom, hogyan tudom megnézni egy képnél fekete képernyőn a kiégést?

Figyelt kérdés
Láttam sok helyen hogy a sötét és a kiéget részeket úgy állítják be hogy valamit megnyomnak és fekete lesz a kép majd pirossal és kékkel lehet látni a kiégést és a sötét részeknek a beállítással! Mit kell nyomni vagy beállítani ehhez hogy így láthassam?

2013. febr. 5. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A jobb felső sarokban a hisztogram ablakában van a gomb.
2013. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen az a meg levő képen jeleníti meg pirossal és kékkel de nekem nem az kel hanem az hogy teljesen fekete képernyőn legyen és azon mutassa ,mert egy színes fotónál nem nagyon észrevetető hol mutatta a két szint!
2013. febr. 5. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:

F5-F8 gombokkal tudod elvenni a paneleket, a T-vel az eszköztárat, és még hozzá az L-lel a fényeket lekapcsolni. Ezzel a képernyőt elfeketítheted.


Külön parancs erre: CTRL+SHIFT+F és utána még az L.


De a színes képeknél sem kellene problémának lennie, mivel a kiégés és bebukás csak fekete és fehér lehet, azon pedig a piros és kék jól látszik.

2013. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!