Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mac OS X Snow Leopard. Meg...

Tepidus kérdése:

Mac OS X Snow Leopard. Meg van CD be is bootol de az alma jelél újra indul. Mit tegyek? ÜRES HDD kell hozzá?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egy Apple számítógép kell neki.
2013. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz!

Mert ma már fel lehet tenni pc-re laptopra is.

Az első telepítés 2007 ben volt!


Csak nincsenek tapasztalataim!

2013. febr. 11. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam a Mac O S X Snow Leopard-ot amit egy core 2 duo E 4500,4 gbyte Ram, 40 Gbyte Hdd, Geforce 9600 Gt kombinációjára telepítettem. Mivel az 500 Gbyte-os Sata vinyómat nem akartam particionálni, ezért lehúztam az alaplapról és egy régi gép 40 Gb IDE vinyóját csatlakoztattam.

Letöltöttem a Snow Leopard 10.6.3-as DVD-jét (torrentről)

Olyant töltöttem le amelyik a dupla rétegű dvd változat. Méretéből látni fogod melyik az.

Letöltöttem az iBoot nevű programot amit kiírtam egy üres cd-re (ez volt később a boot cd)

Letöltöttem a Mac OS X 10.6.6 Combo Update-et, amivel frissíteni tudtam a rendszert

És letöltöttem a Multibeastet, amivel optimalizálni lehet a rendszert, tehát , hogy a Mac oprendszer biztonságosan kezelje a hardvereidet (videokártya, Lan kártya, hangkártya stb.)

Egy -két napig elvoltam ezzel a Mac oprendszerrel Intel PC-n, volt netem, volt hangom, volt böngészőm, egyedül a videokártyám nem muzsikált túl jól vele, )felbontást és frissítési frekvenciát nem tudtam állítani)

2 hét után kivettem a régi vinyót, és a win7-es új vinyót csatlakoztattam újra mivel mondjuk ki meguntam a MAC-et. Hiányzott a jó öreg Win :-)


További infók itt: [link]

2013. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.!

Nos nekem annyiban más a helyzet hogy nekem AMD a CPU.


Valami megoldást nem tudsz?

2013. febr. 11. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatsz a mellékelt link alapján eljátszadozni vele, de AMD procival, és nem intel chipsettel sajnos nekem nincs tapasztalatom. Talán egy próbát megér, hátha összejön valami...

Viszont talán beszédes lehet az is, hogy az én intel gépemen sem volt 100 %-os az almás oprendszer futása.

2013. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na mindegy.Szórakozom vele.Aztán majd megunom ha végképp nem megy.
2013. febr. 11. 16:13
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmi.

Sem Boot.

Sem Boot verbose.


VALAKI tud segíteni?

Bejön az alma jel,majd töltene,de nem mert fekete hátteret ad..és utánna újra indul.

2013. febr. 11. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!