Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik linuxot ajánlanátok...

Melyik linuxot ajánlanátok erre a gépre?

Figyelt kérdés

(nem én tettem fel ehhez hasonló kérdést, valamint én tanácsot is szeretnék kérni)


Na szóval a konfig:

CPU Intel Celeron D 336, 2800 MHz

VGA Radeon 9600 128MB

RAM 1.25GB DDR


Szüleim használnák, szóval elég lenne rá telepíteni a chrome-ot, meg qtorrentet, vírusírtót, meg egy film-zene lejátszó progit. ez megoldható?

Valamint melyik linuxot tudnák a legkönnyebben kezelni?


Nézegettem neten videókat a kinézetről, de személyes tapasztalatokat is szeretnék kérni, valamint nem tudnám egyedül kiválasztani a legmegfelelőbbet.

Esetleg ha valaki linkelne egy oldalt amit jónak talált (a linuxról) azt is szívesen fogadnám.


2013. febr. 11. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Ubuntu elmegy rajta amúgy eddig ez volt a legjobban használható linux amit használtam.
2013. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Erre egyedül a chrome-ot kell fellőni, minden más rajt van, ami kellhet. Nem a chromiumot!!!


[link]


Vírusirtót meg felejtsd el, az a másikra kell, nekünk nem!!!

2013. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2013. febr. 12. 15:33
 4/5 A kérdező kommentje:
xp-ről váltva szerintetek milyen mértékű gyorsulást vennék észre? Most épp az a baj, hogy a flashes gemek laggolnak a fészen:/
2013. febr. 12. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Az adobe mostanában szarakodik.Ez linuxon sem jobb.

Viszont az új mint 13 most már flash nélkül is viszi a youtube-s vidiket, szaggatás nélkül csak a chrome-al.

Talán ez majd tényleg kikényszeríti a flash befejezését, hiába nyomják évek óta, hogy ekkor meg akkor fejezik be.

2013. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!