Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kellene HP Pavilion g6 g6-2200...

Kellene HP Pavilion g6 g6-2200sh laptophoz valaki tud win7 drivert? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Helló! Vásároltam pár napja egy HP Pavilion g6 g6-2200sh márkájú laptopot és telepítettem rá a Windows 7 Professional x86 verzióját. Az lenne a gondom hogy miután sikeresen telepítettem rá az oprendszert észrevettem hogy szinte az egész bal oldali része(USB,Ethernet csatlakozó,SD kártyaolvasó és a Bluetooth) nem működik. Megnéztem és érzékeli, hogy benne van mind, csak nincs illesztőprogram hozzá.. HP oldalán utána néztem és csak Win8 illesztőprogramok vannak. De csak legvégső esetben szeretnék rá Win8-at rakni. Van ötletetek hogy lehetne megoldani hogy Win7 maradjon rajta és működjön minden?

2013. febr. 11. 21:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Megoldható, a legtöbb win8-as driver közös, tehát ugyanaz kell mindkét rendszerhez, megnéztem a HP oldalán a drivereket és jók lesznek a win7 x86-hoz is, töltsd le a drivereket majd csomagold ki és eszközkezelőből telepítsd. USB drivert a chipset driver tartalmazza, ahol többféle driver van egy eszközhöz ott töltsd le mindet és eszközkezelőből telepítsd és a rendszer kiválasztja a megfelelőt.

Ha valami nem világos holnap tudok segíteni.

2013. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Még most fogom elkezdeni de azt elfelejtettem mondani hogy 32 bites Win7-et tettem fel. És a driverek elvileg 64 bites Win8-ra vannak.. 64 bites Win7-et rakjak inkább fel rá?
2013. febr. 12. 16:01
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem felejtetted el, írtad a kérdésben hogy x86-os raktál rá, amiket megnéztem drivereket(hp oldalán) azok mindkét rendszerhez(64/32) jók így ez nem probléma.

Ha eszközkezelőből telepíted akkor nem rakja fel ha nem passzol hozzá tehát elrontani se tudod.

2013. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Rámentem arra hogy frissítse a drivert és kiválasztottam a file-k helyét és nem talált megfelelő drivert. Esetleg be tudod linkelni az oldalt ahol vannak azok a driverek amit te mondtál?
2013. febr. 12. 16:26
 5/22 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt, chipset driver: [link]
2013. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kártyaolvasó: [link]
2013. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ethernet: [link]


A Bluetooth-t nem néztem mert nagyméretű és több is van belőle nem volt kedvem letölteni.

2013. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Felraktam mind2 Chipset drivert (most már legalább engedte) de még mindig nem működik a 2 USB 3.0... Tudtommal a 3.0 tudja kezelni a 2.0-s USB-t nem?
2013. febr. 12. 16:40
 9/22 A kérdező kommentje:
Plusz most vettem észre hogy az fn gomb funkciói se működnek :/
2013. febr. 12. 16:47
 10/22 anonim ***** válasza:

Pedig az usb driver-t a chipset driver tartalmazza, akkor próbáld simán setup.exe-vel telepíteni.

Egyéb dolgok jók lettek?

2013. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!